En iyi ses kartı hangisidir?

TeNchi

Decapat
Daha fazla  
İyi günler HyperX Cloud Alpha ve Sennheiser Game Zero kulaklıklarım için üst düzey performans verecek bir ses kartı arıyorum. Fiyat önemli değil. Oyun için en iyi ses kartı hangisidir? Cevap verirseniz sevinirim.

Ben bunu kullanıyorum.

Bu da alınabilir fakat pek emin değilim.

Hardware Canucks Youtube kanalında Sennheiser kulaklıklrla ilgili birsürü test var. Harici bir ürün olan Sennheiser GSX 1000 ses kartını öneriyorlar.
Dahili ses kartı ve beraberindeki yazılımı olarak Creative'i tek geçerim.

Öneriniz için teşekkür ederim. Bu ürünün bir de AE-9 olanı var ne farkı var performans olarak çok fark eder mi?

Game Zero'ya sahibim. Fazla uçmana gerek yok bence. Creative Sound Blaster Z al geç. Yeni yazılım geldi ve çok hoşuma gitti tavsiye ederim.

Game Zero'ya sahibim. Fazla uçmana gerek yok bence. Creative Sound Blaster Z al geç. Yeni yazılım geldi ve çok hoşuma gitti tavsiye ederim.

Önerdiğiniz ses kartına baktım. Güzel bir şeye benziyor ama aklım AE-9 da kaldı. Çok övgüyle bahsediyor yabancı forumlar, sizin bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Önerdiğiniz ses kartına baktım güzel bir şeye benziyor ama aklım ae-9 da kaldı çok övgüyle bahsediyor yabancı forumlar sizin bir bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Ben çok anlamamda bir arkadaşım bayağı ilgili bu işlerle. Ohm değerleri gibi şeylerden bahsetti. Creative bu konuda hepsinden daha iyi demişti. Bundan önce GSX 1000 kullanıyordum. Creative'e geçince aşırı fark etti biraz bak istersen.

Ben çok anlamamda bir arkadaşım bayağı ilgili bu işlerle. Ohm değerleri gibi şeylerden bahsetti. Creative bu konuda hepsinden daha iyi demişti. Bundan önce GSX 1000 kullanıyordum. Creative'e geçince aşırı fark etti biraz bak istersen.
Benim dediğim ses kartı da zaten creative sound blaster AE-9 alıcam artık inşallah bir sorun çıkmaz

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı