En iyi sistem hangi siteden toplanır?

Her parçayı aynı yerden almak zorunda değilsin tabi ki. Fiyat nerde daha uygun ve güvenilirse oraya yönelebilirsin. Benim bildiğim Inventus var.

Her sitede indirimdeki veya fiyatı düşük olan ürün değişebiliyor. Mesela ben Sinerji'deki işlemci ve anakartları ucuz buluyom ama RAM ve Ekran kartı fiyatları yüksek gibi. İncehesap'taki işlemcilerde ucuz gibi ama anakartları pahalı İnvertus gibi sistelerde kasalar ucuz sanki. Yada Hepsiburada gibi sitelerde 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Axess chip para veriyor vade farksız taksit yapıyor filan her sitenin değişik avantajları var. Yada Nanokatalog gibi siteler stokta olan ürün piyasanın 200 TL ye kadar altında olabiliyor.
Başka sitedede onlar ucuz olur diğerleri pahalı olabilir hepsini inceleyip en uygununu almak her zaman iyidir.

Her sitede indirimdeki veya fiyatı düşük olan ürün değişebiliyor. Mesela ben Sinerji'deki işlemci ve anakartları ucuz buluyom ama RAM ve Ekran kartı fiyatları yüksek gibi. İncehesap'taki işlemcilerde ucuz gibi ama anakartları pahalı İnvertus gibi sistelerde kasalar ucuz sanki. Yada Hepsiburada gibi sitelerde 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Axess chip para veriyor vade farksız taksit yapıyor filan her sitenin değişik avantajları var. Yada Nanokatalog gibi siteler stokta olan ürün piyasanın 200 TL ye kadar altında olabiliyor.
Başka sitedede onlar ucuz olur diğerleri pahalı olabilir hepsini inceleyip en uygununu almak her zaman iyidir.
Saol

İtopya önerebilirim. Şahsen ben toplayacağım parçaları oradan alacağım. Ayrıca Sinerji'ye adımını bile atma.
Bir öneride veya eleştiride bulunurken gerekçesinizde yazmalısın neden itopyadan alsın? Mesela fiyatlar ucuz de ürünün arkasında duruyor vb sinerjiden kesinlikle alma diyon neden mesela ürünleri geçmi kargoluyo bozukmu çıkıyor bir gerekçe belirtmen lazım alma deyip geri çekilme hemen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı