En ucuz kaç liraya iyi bir sistem toplanır?

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
Windows 11 kullanmak istiyorum direkt bilgisayar satın almak istemiyorum çünkü çoğu marka ile insanları kandırıyorlar bunun için kendim sistem toplamak istiyorum. En ucuz kaç liraya iyi bir sistem toplayabilirim?

Windows 11 kullanmak istiyorum direkt bilgisayar satın almak istemiyorum çünkü çoğu marka ile insanları kandırıyorlar bunun için kendim sistem toplamak istiyorum. En ucuz kaç liraya iyi bir sistem toplayabilirim?

Oynayacağınız oyunlara ve bilgisayar ile yapçağınız işlere göre değişir.

Hocam günümüz oyunları HİGH ayarlarda oynamak için en az 15bin'i kafadan çıkartmanız gerekiyor.
Yani 15bin-20bin arası güzel bir şey toplayabilirsiniz.

Bütçe verirsiniz, ikinci el ekran kartı ve RAM'leri getirsek anakartı bulabilirsek onu da ikinci el seçeriz, bunlar kullandıkça eskiyen parçalar değil.

5-6 bin civarına RX 470 ayarında güzel bir sistem dizersin.

Teşekkür ederim

Hocam günümüz oyunları HİGH ayarlarda oynamak için en az 15Bin'i kafadan çıkartmanız gerekiyor.
Yani 15BIN-20bin arası güzel bir şey toplayabilirsiniz.

Teşekkürler

Nasıl bi sistem istediğini söylesen?
gta 5 call of duty pubg valorant vb. oyunlarda 150 200 fps almak istiyorum bunun için nasıl sistem lazım?

Geri
Yukarı