En iyi sözlere sahip Sagopa şarkısı nedir?

whirr

Femtopat
Daha fazla  
Sizin fikriniz nedir? Bence Maskeli Balo, Bebeğim Öldü, Vasiyet, Uğurla Bahtiyarları en iyilerinden.

İlham perilerim yorgun ellerim
Ve miskin armağan düşüncemin yanında bir emanetim bu bedene (zor)
Yıllarım bi' yetki verdi etki tepki oldum (oldum)
Kendimin hudutlarında bir çiçektim mordum onca tarla doldum (doldum)
Bir şafaktım askerin duvarda yırttığı
Bi' takvim yaprağında geri kalan umut rakamlar oldum (oldum)
İstediğim yerdeyim bir iki dak'ka verin bu adama konuşamaz dilim tutuldu
Neyim var ki

Bir Pesimistin Gözyaşları, Kötü İnsanları Tanıma Senesi, Gölge Haramileri, Karikatür Komedya, Vesselam, Maskeli balo diyebilirim.

Arka fon müziği olarak ise İskeletler Diyarında Bir Et Parçası, Bebeğim Öldü, Maskeli Balo ve Toz Taneleri bence çok güzel.

Aslında Sagopa Kajmer'in son yıllardaki şarkıları hariç neredeyse tüm şarkılarını severek dinlerim fakat bunların yeri ayrı.

Bir Pesimistin Gözyaşları, Kötü İnsanları Tanıma Senesi, Gölge Haramileri, Karikatür Komedya, Vesselam, Maskeli balo diyebilirim.

Arka fon müziği olarak ise İskeletler Diyarında Bir Et Parçası, Bebeğim Öldü, Maskeli Balo ve Toz Taneleri bence çok güzel.

Aslında Sagopa Kajmer'in son yıllardaki şarkıları hariç neredeyse tüm şarkılarını severek dinlerim fakat bunların yeri ayrı.
Tabi eski şarkıları çok ayrı seviyede de bence yeni şarkıları da o kadar kötü değil bence hocam.

Karikatür komedya, Bir pesimistin gözyaşları, Maskeli Balo, Gölge haramileri, Bir kulaç daha atsam karadayım, söylenecek çok şey var, 24, Ahmak ıslatan, uzun yollara devam, Bebeğim öldü, ben hüsrana komşuyum, Düşersem yanarım ve daha niceleri..

Geri
Yukarı