En iyi SSD markası

Akhun

Hectopat
Daha fazla  
Samsung fiyat olarak uçtu onun dışında aynı kalitede hangi SSD markası alınır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarasa bile ve değişim kararı çıkarsa yeni gelecek modeller de muhtemelen kronik sorunlu olacaktır. Uğraşmaya değmez.

Süper değil, ne idiği belirsiz bir model. Firmware bilinmiyor, TBW bilinmiyor, yongaların kalitesi bilinmiyor, kendi sitesinde hiçbir bilgi yok. Kimi sistemlerle uyum sorunu çıkartıyor.

Teşekkürler yorumlara bakarak almıştım demek ki yalanmış.
:d.

Yarasa bile ve değişim kararı çıkarsa yeni gelecek modeller de muhtemelen kronik sorunlu olacaktır. Uğraşmaya değmez.

Süper değil, ne idiği belirsiz bir model. Firmware bilinmiyor, TBW bilinmiyor, yongaların kalitesi bilinmiyor, kendi sitesinde hiçbir bilgi yok. Kimi sistemlerle uyum sorunu çıkartıyor.
Olabilir ,ben arkadaşıma almıştım daha doğrusu çekilişten çıktı ona sattım sıkıntı yaşamadı.

Olabilir, ben arkadaşıma almıştım daha doğrusu çekilişten çıktı ona sattım sıkıntı yaşamadı.
Arkadaşınızda çıkmaması başkalarında da çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Technopat'ta açılmış birçok konu var JD ile ilgili. En temeli bu:

Arkadaşınızda çıkmaması başkalarında da çıkmayacağı anlamına gelmiyor. Technopat'ta açılmış birçok konu var JD ile ilgili. En temeli bu:

Peki bir şey sormak istiyorum benim aldığım o Toshiba'nın SSDsinde sorun yaşamama imkanım var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı