En iyi sürücü güncelleme programı hangisidir?

Bende sizin bu kadar neredeyse dövecekmiş gibi konuşmanızı anlamıyorum. Düzgünce neden 3. parti yazılım kullanmaması gerektiğini yazıp geçebilirsiniz eğer hala aynı şeyi söylüyorsa cevap yazmazsınız olur biter. Eğer bu adam hala aynı şeyi söylüyor ve siz hala cevap veriyorsanız evet linç etmeye çalışıyorsunuz. Bırakın kullansın. Siz 1 kere uyarınızı düzgünce yapın. Nedir yani bu tavırlar anlayabilmiş değilim.

Kral kurallara uyarak yazdım ben mesajlarımda herhangi bir sinirli yazım şekli ya da hakaret küfür göremyiorum.

Driver booster ı sitesinden indirdim ve direkt kullanıyorum.
1600686716492.png

@Álvaro Morte biz Driver Booster firmasının rakibi değiliz. Burada deneyimleri paylaşıp önerilerde bulunuyoruz. Konu sahibi ve bu konuda 1-2 kişi kısaca "el ile güncellemek mantıksız Driver Booster kral" demiş ise bize de doğrusunu söylemek düşer.

Tamam ben size rakip olduğunuzu falan söylemedim. İlk yazdığımı düzgün okursanız açıklama yapmışım zaten. Okumadan hemen yazıyorsunuz. Bende zaten 3. parti yazılım kullanmıyorum. Bende elimle tek tek yapıyorum ama bu cidden saçma. Yıl 2020 neden otomatik güncelleme gelmiyor. Asıl mesele bu. Bunu idrak edemiyorsunuz işte. İdrak etseniz yazılanları okuyup anlasanız keşke.

Bende sizin bu kadar neredeyse dövecekmiş gibi konuşmanızı anlamıyorum. Düzgünce neden 3. parti yazılım kullanmaması gerektiğini yazıp geçebilirsiniz eğer hala aynı şeyi söylüyorsa cevap yazmazsınız olur biter. Eğer bu adam hala aynı şeyi söylüyor ve siz hala cevap veriyorsanız evet linç etmeye çalışıyorsunuz. Bırakın kullansın. Siz 1 kere uyarınızı düzgünce yapın. Nedir yani bu tavırlar anlayabilmiş değilim.
Bakın ben ille de 3. parti yazılım kullanacağım demiyorum.
Kral kurallara uyarak yazdım ben mesajlarımda herhangi bir sinirli yazım şekli ya da hakaret küfür göremyiorum.

Eki Görüntüle 675703
Geçici bir lisans keyim vardı. Onu kullanıyorum 60 gün sonra bitecek. iobitin Sitesinden indirdim. crack yapmadım. Tek yaptığım şey key kullanmak.

Son düzenleme:
Buyrun hocam.

Eki Görüntüle 675703

Zaten sana hakaret ediyorsun demedim. Genelleme yaptım. Eğer anlamamakta ısrar ediyorsa ve siz anlattığınız halde hala 3. parti yazılım kullanıdığını söylüyor ve bunda bir sorun olmadığını söylüyorsa cevap vermeyin. Bunu söylemek istiyorum. Kesinlikle konu sahibi olan arkadaşı desteklemiyorum.

Tamam ben size rakip olduğunuzu falan söylemedim. İlk yazdığımı düzgün okursanız açıklama yapmışım zaten. Okumadan hemen yazıyorsunuz. Bende zaten 3. parti yazılım kullanmıyorum. Bende elimle tek tek yapıyorum ama bu cidden saçma. Yıl 2020 neden otomatik güncelleme gelmiyor. Asıl mesele bu. Bunu idrak edemiyorsunuz işte. İdrak etseniz yazılanları okuyup anlasanız keşke.

Teknoloji her zaman kolay olacak diye bir şey yok. Microsoft başarılı bir firma. İşletim sistemi olarak Windows dışı bir şey kullanmadıysanız rahatlığa alışıyorsunuz ve bütün driverlere destek istiyorsunuz. Oysa linux veya başka bir mimarili işletim sistemlerinde nouveau driverler vs. gibi zor şeyler ile uğraşmak zorundasınız. Windows gerçekten desteği bence başarılı bir şekilde sağlıyor. Kesinlikle küçümseme yapmıyorum fakat çok rahatlık da iyi değil xD

Sizin dediğiniz yönteme göre Microsoft şirketi çıkan her donanımın anında son sürümünü yayınlayıp destek vermek zorunda kalıyor. Bu da firmayı hali ile yoruyor. Hayat her zaman gülmüyor...

Katılıyorum, uzatmayalım artık. Gerekli uyarıyı yeterince yaptığımızı düşünüyorum. Bundan sonra ısrar edip kullanmak isteyen olursa kendi kararı.
...Halbuki konuya eski moderatör @Utku Oktay dahil...

Eski moderatör mü? 🙂 Bir karışıklık oldu herhalde, ben moderatörlük yapmadım hiç. 🙂

Buyrun hocam.
3. parti programlardan daha kolay bir yöntem bulduğum zaman söz veriyorum 3. parti programları bırakacağım. Şu anda yaptığım şey ise 3. parti driver güncelleyiciler arasından en iyisini bulmak. yani iobit fanatiği değilim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı