En iyi tarayıcı

Düzgün çalıştığı mı var? :D Ayriyeten casus bir yazılımdır bilgilerinizi satıyor/kullanıyor.
Yani şu bilgi alıyor satıyor muhabbetine anlam veremiyorum. Chrome altyapısını kullanıyor tüm tarayıcılar neredeyse. Bilgi kaçağı tüm tarayıcılarda var. ( Firefox u bu kapsam dışında tutuyorum ) Kendi çıkarlarına göre adım atıyorlar.

Bu kullanışlılığının çok daha iyi olduğu değiştirmiyor açıkçası.

Verileri kullanıp satmayan tarayıcı mı var? Nereden geliyor telefonunuza o saçma SMS'ler?
Hocam arkadaş hızlı bir tarayıcı aramış. Opera Gx çok hantal. Tamam zevkler ve renkler tartışılmaz, beğeniyor olabilirsiniz ama bu hantal ve casus bir yazılım olduğunun gerçeğini söndürmüyor.

Hocam arkadaş hızlı bir tarayıcı aramış. Opera GX çok hantal. Tamam zevkler ve renkler tartışılmaz beğeniyor olabilirsiniz ama bu hantal ve casus bir yazılım olduğunun gerçeğini söndürmüyor.

O yüzden Edge önerdim zaten daha hızlı olacağından.

Tüm tarayıcılar aynı şeyi yapıyor bu sadece Opera için geçerli bir durum değil maalef.

Düzgün çalıştığı mı var? :D ayriyeten casus bir yazılımdır bilgilerinizi satıyor/kullanıyor.

Ücretli/ücretsiz tüm uygulamalar bilgilerinizi bir şekilde kullanıyor zaten asıl sorun o bilgileri nasıl kullandıkları. Tek çözüm internet kullanmamak.

Yani şu bilgi alıyor satıyor muhabbetine anlam veremiyorum. Chrome altyapısını kullanıyor tüm tarayıcılar neredeyse. Bilgi kaçağı tüm tarayıcılarda var. ( Firefox u bu kapsam dışında tutuyorum ) Kendi çıkarlarına göre adım atıyorlar.

Chrome altyapısını kullanıyor diye tüm tarayıcılar aynı olacak diye bir şey yok.
Brave gibi veri satmayan tarayıcılar da var.

Geri
Yukarı