En iyi tarayıcı

Reis ben dün gece Opera GX'ten Yandex'e geçtim sanırım bugünde Brave'e geçeceğim.

Bilindik tüm tarayıcıları kullandım neredeyse özetle sıralayayım.
- Firefox güvenlik ve bilgilerin için en güvenilirdir.
- Diğer tarayıcılar Chromium tabanlı olduğu için sadece sundukları özellikler farklı.
- Opera satıldıktan sonra güvenlik soruları sorulmaya başladı 2 yıl kullandım.
- Yandex 1 yıl kullandım bana göre en az RAM yiyen tarayıcı fakat sürekli kendi reklamını veriyordu o yüzden sildim.
- Chrome hiçbir sıkıntısını görmedim bana göre hala lider.
- Edge güncellendikten sonra şans verdim bayağı sevdim şu an onu kullanıyorum.
-Vivaldi vs tarayıcılar da kullandım ama hala yetersiz bence kişiye göre değişir.
Bence kendin denemelisin sana hangisi uyuyorsa onu seç gizlilik için sorunların varsa Firefox kullanmalısın diğer tarayıcıların kabukları değişik sadece.

Bilindik tüm tarayıcıları kullandım neredeyse özetle sıralayayım.
- Firefox güvenlik ve bilgilerin için en güvenilirdir.
- Diğer tarayıcılar Chromium tabanlı olduğu için sadece sundukları özellikler farklı.
- Opera satıldıktan sonra güvenlik soruları sorulmaya başladı 2 yıl kullandım.
- Yandex 1 yıl kullandım bana göre en az RAM yiyen tarayıcı fakat sürekli kendi reklamını veriyordu o yüzden sildim.
- Chrome hiçbir sıkıntısını görmedim bana göre hala lider.
- Edge güncellendikten sonra şans verdim bayağı sevdim şu an onu kullanıyorum.
-Vivaldi vs tarayıcılar da kullandım ama hala yetersiz bence kişiye göre değişir.
Bence kendin denemelisin sana hangisi uyuyorsa onu seç gizlilik için sorunların varsa Firefox kullanmalısın diğer tarayıcıların kabukları değişik sadece.

Katılıyorum. Ama Firefox'u da gizlilikle snırlandırmamak lazım. Özellik olarak çok zengin ve hız olarak da gayet iyi. Sadece ilk yüklediğinde oturup 15-20 dk ayar çekmek gerekiyor.

Ben bir türlü sevemedim Firefox'u ama güzel tarayıcı yine de Edge'den sıkılırsam geçeceğim.

Direkt kullandıysan kötü gelmiş olabilir. Ama ayarları kendine göre ayarlayıp, özelleştirince fıstık gibi oluyor. Tabii tercih meselesi. Herkes istediğini kullanabilir. Kapalı kaynak tarayıcı pek güvenli değil ama. Söylemekte yarar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı