En iyi termal macun önerisi

Ben Arctic MX4 kullanıyorum hem PS3 hem de PC'de ve bayağı işimi gören kaliteli bir macun. Başka daha iyileride vardır.

Kavun içi rengi olan PTM 7958SP laptoplar için en iyi macunlardan biri.

Konu sahibi laptop kullanıyor, Kryonaut pump-out yapacaktır.

Ben Arctic MX4 kullanıyorum hem PS3 hem de PC'de ve bayağı işimi gören kaliteli bir macun. Başka daha iyileride vardır.
Çok fena Pump Out oluyor bu macun. Kaliteli bir macun değil.
Grizzly Kryonaut çok iyidir fakat en hızlı kuruyanlardan biridir. 4 seneden uzun bir süredir Cooler Master nano maker kullanıyorum. Dereceleri kryonout a çok yakın ve çok daha uzun ömürlü. Kesinlikle tavsiyemdir.
Öyle bir macun olmalı ki Pump Out minimal olmalı. Dizüstü kullanıyorum ama aşırı güçlü bir işlemciye sahibim bunu soğutmak desktopta bile zor olurdu.

Bu arada Kryonaut ve Cooler Master'ların çoğu dizüstünde Pump Out yapıyor arkadaşlar. Bir türlü seçemedim ben de. İ7-7700HQ'da Cooler Master kullandım daha da rezil oldum yani.

Kavun içi rengi olan PTM 7958SP laptoplar için en iyi macunlardan biri.

Konu sahibi laptop kullanıyor, Kryonaut pump-out yapacaktır.
Bu adamların en iyi macunu bu mu? Bunlar dizüstünde Pump Out yapmıyormuş evet ben de duydum gördüm bunu.

Çok fena Pump Out oluyor bu macun. Kaliteli bir macun değil.

Öyle bir macun olmalı ki Pump Out minimal olmalı. Dizüstü kullanıyorum ama aşırı güçlü bir işlemciye sahibim bunu soğutmak desktopta bile zor olurdu.

Bu arada Kryonaut ve Cooler Master'ların çoğu dizüstünde Pump Out yapıyor arkadaşlar. Bir türlü seçemedim ben de. i7-7700HQ'da Cooler Master kullandım daha da rezil oldum yani.

Bu adamların en iyi macunu bu mu? Bunlar dizüstünde Pump Out yapmıyormuş evet ben de duydum gördüm bunu.

Sıvı metal uygulaması da bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı