En iyi ücretsiz VPN önerisi

gelpcpc1

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır CarX Drift Racing Online adlı oyunu oynuyorum ama son zamanlarda oyundan içinde internet sıkıntıları çekiyorum ve bunu VPN'e bağlanarak çözebildim. Fakat güzel ücretsiz bir VPN bulamadım. Bir süredir Betternet adlı VPN'i kullanıyordum fakat son zamanlarda bağlanmamaya başladı. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim :).

En iyimidir bilmiyorum fakat bir çok vpn kullandım ya deneme sürümleri bitince ücretliye geçiyor ya da sağladıkları sunucu sayısı çok çok kısıtlı. uzun zamandır Proton vpn kullanıyorum tavsiye ederim.

Windscribe. Ücretsiz, hızlı ve şuanlık iyi niyetli olan uzun zamandır kullandığım ve beni hiç yarı yolda bırakmayan Vpn'dir kendileri.
Bu arada 10 gb sınırı var. Dünyanın sonu değil ama, yeni bir hesap açıp 10 gb a tekrardan kavuşursunuz. Her bittiğinde yeni bir hesap oluşturursunuz.

Oynadığım oyun öyle GB kullanan bir oyun değil zaten 3 saatte 200 MB falan veri kullanıyor düşük GB olsa da sıkıntı yok.

Windscribe. Ücretsiz, hızlı ve şuanlık iyi niyetli olan uzun zamandır kullandığım ve beni hiç yarı yolda bırakmayan Vpn'dir kendileri.
Bu arada 10 gb sınırı var. Dünyanın sonu değil ama, yeni bir hesap açıp 10 gb a tekrardan kavuşursunuz. Her bittiğinde yeni bir hesap oluşturursunuz.
Kendi sitesine giriş yapamıyorum ama

ProtonVPN bakar mısınız hocam?
Şimdi ona bakıyordum hocam bende :).

En iyi midir bilmiyorum fakat birçok VPN kullandım ya deneme sürümleri bitince ücretliye geçiyor ya da sağladıkları sunucu sayısı çok çok kısıtlı. Uzun zamandır proton VPN kullanıyorum tavsiye ederim.

Hocam proton VPN oyunda farklı sunuculara bağlanmıyor. Nedeni nedir acaba ben mi yanlış bir şey yaptım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı