En iyi ve en güvenilir bulut depolama servisi nedir?

Makaleler
44
Sorum başlıkta. Google Drive bana mantıklı geliyor fakat para da vermek istemiyorum. Dünya devi teknoloji şirketlerinin daha güvenli olduğunu söyleyebilir miyiz? Ben Google Drive, OneDrive ve iCloud üçlüsü taraftarıyım. Benim düşüncem bu şekilde. Sizin yorumlarınızı da merak ediyorum...

Sorum başlıkta. Google Drive bana mantıklı geliyor fakat para da vermek istemiyorum. Dünya devi teknoloji şirketlerinin daha güvenli olduğunu söyleyebilir miyiz? Ben Google Drive, OneDrive ve iCloud üçlüsü taraftarıyım. Benim düşüncem bu şekilde. Sizin yorumlarınızı da merak ediyorum...

Öncelikle ICloud'u kesinlikle önermem. En nefret ettiğim şeylerde ilk. OneDrive hiç kullanmadım. Goodle Drive'ı öneririm. Gayet güzel.

Boş yorum yapacağına cevap verebilirsin.
Kullanıcı bazlı olanlarda güvenlik kısmı biraz sıkıntılı. Ben Google Drive kullanıyorum fiyatı ucuz. Çok önemli dosyaları Harici SSD'de taşıyorum riske atmamak için. Eğer profesyonel amaçlı kullanım olacaksa kendi NAS sisteminizi de kurabilirsiniz.

Eğer profesyonel amaçlı kullanım olacaksa kendi NAS sisteminizi de kurabilirsiniz
Profesyonel işim yok. Sadece anılarım var fotoğraf ve video olarak. Bunların kayıp olmasını istemiyorum.
Ben Google Drive kullanıyorum fiyatı ucuz.
Peki benim gibi küçük çaplı bir kullanıcı için 15 GB yeter mi? 5k fotoğraf ve video arşivim var Drive'da ama hiç yer kaplamıyor.

Profesyonel işim yok. Sadece anılarım var fotoğraf ve video olarak. Bunların kayıp olmasını istemiyorum.

Peki benim gibi küçük çaplı bir kullanıcı için 15 GB yeter mi? 5K fotoğraf ve video arşivim var Drive'da ama hiç yer kaplamıyor.

Yeter bence. Yetmez ise paketler çok pahalı değil.

Geri
Yukarı