En iyi VGA çıkışlı GT1030 hangisidir?

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
VGA çıkışlı GT 1030 önerebilir misiniz? Yeni ekran kartı alıyorum monitör de değişmek istemiyorum. Bütçem en fazla 1300 TL yanına PSU'da almam lazım 450W gibi bir şey. Monitörüm VGA olduğu için ve dönüştürücüler de sorun çıkarttığı için yardım istiyorum.
Sistemim:
İşlemci: Intel Core i5 2400 3.10 GHz.
RAM: Nanya 4 GB DDR3.
Anakart: Pegatron IPMSB-H61.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5450 512 MB.
PSU: 230W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu mesajı konuyu unutmamak için yazıyorum geri döneceğim.
PSU olarak 80+ serfitikası taşıyan 500W (500W olması ileriye dönüklük açısından yoksa sana 400/300 de yeter) bir cihaz alırsan ilerde de kullanırsın yeni sistem alınca.
Marka önerim Corsair, Cooler Master, FSP tercih edebilirsin.
Bence sen kendi RAM miktarının yanına 4 GB daha mümkünse aynısından değilse değerleri aynısından RAM al.
İnternette Hepsiburada üzerinde Zotac markasına ait üretimliler var fakat zotac markasına fazla güvenmiyorum (bir arkadaşım sıkıntılı olabiliyor demişti ürünlerine bilen biri aydınlatırsa sevinirim :)) araştıracağım :).

Bu nasıl sence vatandan almak istiyorum.
Birde monitörüm VGA olduğu için bunu alacağım https://www.hepsiburada.com/dark-di...ktif-donusturucusu-dk-hd-ahdmixvga-pm-bs40084 bu ürün VGA yı HDMİ yapıyor değil mi yani benim monitör VGA ekran kartını kullanabilmek için HDMİ lazım bende bu ürünü düşünüyorum doğru mu?

Son düzenleme:
Bu nasıl sence vatandan almak istiyorum.
Birde monitörüm VGA olduğu için bunu alacağım https://www.hepsiburada.com/dark-di...ktif-donusturucusu-dk-hd-ahdmixvga-pm-bs40084 bu ürün VGA yı HDMİ yapıyor değil mi yani benim monitör VGA ekran kartını kullanabilmek için HDMİ lazım bende bu ürünü düşünüyorum doğru mu?
Dediklerine göre VS serisinde kronik sıkıntılar varmış.
Ve stokta da kalmamış.
Dönüştürücü meselesine gelecek olursak hiç dönüştürücü kullanmadım ama her türlüsü var.
VGA to HDMI, VGA to DVI, DVI to VGA, DVI to HDMI daha niceleri.

.
Toplam: 1354 TL.

.

Bu ekran kartı GT 1030'dan çok daha performanslı alacaksan bunu alabilirsin.

RX 570'li bir öneri vermiştim hocam onu unutma bak sonradan RX 570'e vereceğin paraya AM4 soket dizersin ben diyeyim.

.

İşlemcini 560'ı tartabileceğinden emin misin çünkü bu işlemci hakkımda pek bir bilgim yok.

Geri
Yukarı