En iyi video montajlama programı

Hocam After Effects var ama deli gibi sistem istiyor. Çoğu oyunun sistem gereksinimlerinden yüksek belki de. Bir de çok pahalı. Fakat güzel. DaVinci Resolve en kolaylarından. CapCut var PC'de o biraz farklı mobil sürümden. Kullanmadım ama güzel gibi. Çoğunun arayüzü copy paste gibi zaten. Blender ve VSDC de var ama biraz alt seviye. Genelde Adobe programları iyi oluyor ama çok pahalılar. Emülator ile Alight Motion da deneyebilirsin.
Aslında video edit işini daha çok premiere pro görüyor After Effetcs'e nazaran.
"While Premiere Pro is intended for cutting, arranging, and enhancing things you've already shot, After Effects is the industry standard for creating impressive motion graphics and visual effects to your videos."
Blender zaten video düzenlemek için değil aslında. O, Cinema4d ve 3DS Max alternatifi bir programdır.

Bir şey soracağım. Editlerde en çok rastladığım olay şarkıyı tam olarak videoya uyumlu editliyorlar. Bunu söylediğiniz programlarla yapabilirmiyim?

Hocam yaptığınız hobi değil iş gibiyse kıyın paraya alın Premiere Pro' yu. Tabi PC' niz kaldırır ise.
İş için değil. Hobi olarak yapıyorum en çok. Birşey üzerinde saatlerce uğraşmayı çok seviyorum. Hele ki ortaya mükemmel bir şey çıkıyor ise.

Hocam yaptığınız hobi değil iş gibiyse kıyın paraya alın Premiere Pro' yu. Tabi PC' niz kaldırır ise.
Gtx 1050 ti sistem da vinci resolve kaldırır değil mi?

Biraz zorlar hocam. Ama ekran kartından çok işlemciniz önemli video edit işlerinde.
İş için değil. Hobi olarak yapıyorum en çok. Birşey üzerinde saatlerce uğraşmayı çok seviyorum. Hele ki ortaya mükemmel bir şey çıkıyor ise.

Gtx 1050 ti aiatwm da vinci resolve kaldırır değil mi?

Sağlamlisans' da 3 aylık creative cloud 80TL. Ona bakın derim.
Keşke alabilsem hocam. Ancak çok fazla. Deneme sürümü gibi birşey yok mu?

Geri
Yukarı