En iyi virüs programı hangisi?

Onlar da her ay rapor yayınlıyorlar zaten.
Yayınladıkları raporların bir değeri yok diyorum ben de. Yapılan testlerdeki zararlılar zaten yeni değil ve rahatlıkla tespit edilebilecek zararlılar. AV-Test'in testleri tutarsız ve aylık raporları bir şey ifade etmiyor. Listedeki yazılımların çoğu tam kapasite tespit yapamayacak durumda iken 6 puanı alıyor geçiyor.

Yayınladıkları raporların bir değeri yok diyorum ben de. Yapılan testlerdeki zararlılar zaten yeni değil ve rahatlıkla tespit edilebilecek zararlılar. AV-Test'in testleri tutarsız ve aylık raporları bir şey ifade etmiyor. Listedeki yazılımların çoğu tam kapasite tespit yapamayacak durumda iken 6 puanı alıyor geçiyor.
Teşekkürler bilgi için. Yazdıklarımı "yanlış bilgi" diye rapor edebilirsiniz.

Kaspersky kesinlikle rezalet, alıp kullanmak acı bir tecrübeydi.
Windows Defender okey bence.

Kaspersky bilgisayarını yavaşlattığı için galiba rezalet dedin orasını bilmiyorum ama ben şahsen memnun kaldım. Tabii ki artık kullanmıyorum çünkü gerek kalmıyor artık bana. Windows Defender idare ediyor senin dediğin gibi.

Şirketsen McAfee,ESET değilsen Kaspersky, Windows Defender. Defender eskisi gibi değil artık, virüs tokatlıyor.

Son düzenleme:
Şu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben hiç kullanmam antivirüs PC'me sokmam boş yere PC'yi kastırmam denetime aldırmam. Nedeni basit apuk sapuk linklere falan dalmam kraklı bir şey indirmem. Arada bir ESET Online taratırım. Çok istersem veya kıllanırsam. Soruna gelince bilinen belli başlı tanıdık markalar hepsi iyi sayılır. Aslına bakarsan Windows 10 zaten kendinde gömülü antivirüsü var. Gayet de etkili eskisi gibi değil. Bir de antivirüs programı dışarıdan yüklersen PC'yi bayağı kasar kanımca! Bir ipte iki cambaz oynamaz derler.

Yeni konular

Geri
Yukarı