En iyi virüs programı hangisi?

Tek kelimeyle ESET ınternet Security.

Ben hiç kullanmam antivirüs PC'me sokmam boş yere PC'yi kastırmam denetime aldırmam. Nedeni basit apuk sapuk linklere falan dalmam kraklı bir şey indirmem. Arada bir ESET Online taratırım. Çok istersem veya kıllanırsam. Soruna gelince bilinen belli başlı tanıdık markalar hepsi iyi sayılır. Aslına bakarsan Windows 10 zaten kendinde gömülü antivirüsü var. Gayet de etkili eskisi gibi değil. Bir de antivirüs programı dışarıdan yüklersen PC'yi bayağı kasar kanımca! Bir ipte iki cambaz oynamaz derler.
Hocam dediklerinize bir şey demiyorum ama kastirma konusunda bence haksizsiniz. Kasıyor dediğiniz bilgisayarlar eski nesil bilgisayarlar büyük ihtimalle. Herkesin bilgisayarı yeni olacak demiyorum ama tarih öncesinden kalma değilse kasmamasi gerek.

Kaspersky, Norton, Bitdefender.
Bu üçlüden vazgeçmem.
çete.jpg

Hocam dediklerinize bir şey demiyorum ama kastirma konusunda bence haksizsiniz. Kasıyor dediğiniz bilgisayarlar eski nesil bilgisayarlar büyük ihtimalle. Herkesin bilgisayarı yeni olacak demiyorum ama tarih öncesinden kalma değilse kasmamasi gerek.

Hocam bence antivirüsler bilgisayarı kastırıyor. Çünkü antivirüsler çok kullanıyor bilgisayarı, bu yüzden ben bıraktım hatta bilgisayarımda Windows Defender'ı bile sildim ve performans artışı yaşadım. Tabii ki dediğin gibi eski bilgisayarlarda çok kastırıyor şu anki yeni sistemlerde kastırmaz en fazla 1 FPS falan düşer. Benim bilgisayarım çok eski değil ama ben 1 FPS bile artması için kaldırdım :D

Geri
Yukarı