En iyi web tarayıcısı

En iyi web tarayıcısı hangisi?

• Microsoft Edge Chromium

Oy: 20 16,9%
  • Google Chrome (Klasik)

Oy: 42 35,6%
  • Brave Web Browser

Oy: 8 6,8%
  • Opera Web Browser

Oy: 24 20,3%
  • Firefox Quantum

Oy: 19 16,1%
  • Tor Browser

Oy: 1 0,8%
  • Comodo Dragon (IceDragon)

Oy: 2 1,7%
  • Internet Explorer 11

• Vivaldi Web Browser

• Torch Web Browser

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    118
En güvenli ve hızlı bulduğunuz web tarayıcısını seçin bakalım.
Mozilla Firefox.
Açık kaynak, kendinden gelen takipçi, çerez, miner filtreleri, hız yani aradığım her şey var :D.
Artık reklam engelleyici bile kullanmıyorum. Virüs girerse küfrederim ama neyse :D.
Eşe, dosta, bütün foruma tavsiye ederim.

Kesinlikle Opera Chrome RAM sömürüyor ayrıca güvenli olduğu söylenemez Edge başlı başına kötü zaten Edge'yi Opera yüklemek için kullan :) ya Firefox ya da Opera kullanın.

Edge hız ve güvenlik konusunda Opera'yı tekte geçer bunu neye dayanarak söylüyorsun merak ettim. Edge bu Explorer değil.

Detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz. ?

Detaylı bilgilendirme yapabilir misiniz. ?
Dediklerinin tam zıttının gerçekler olduğundan bahsediyor şair.
Doğru da diyor :D.
Chrome yine hızlı ama Opera Çinlilerin ve veri sızdırma iddiaları var.

Google Chrome kullanıyorum. Bana göre en stabil ve hızlı olan tarayıcı. Güvenirliliği tartışılır ama Opera'dan güvenli olduğu kesin.
Bilgisayarımda Opera GX yüklü yan tarayıcı olarak duruyor arada oradan takılıyorum. Uygulama olarak kullanmakta riskli mi bilmiyorum. Hesaplarımı bağlamadan anonim geziniyorum. Arka planda çalışırken de veri götüyürsa anında sileyim. Bilen varsa bu konuyu aydınlatabilir mi acaba?
@unnamedington hocam zahmet olmazsa yardımcı olabilirsiniz? Konu dışına mı çıkarıyorum olayı bilmiyorum. Ayrı konu açmak istemedim. Hazır burada tartışılıyorken.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı