En iyi Windows 10 sürümü hangisi?

thesunset

Hectopat
Yer
unknown
İlk kurduğum sürümü hatırlamıyorum ama daha sonra 2004 sürümüne yükseltmiştim, 22.07.2020 tarihinde kurulumu gerçekleştirmişim, o zamandan bu zamana 2500 küsür olay bildirimi olmuş, her birini cözmeye kalksam günlerimi alır. İlk zamanlar RAM'ın uyumsuzluğu vardı, hadi bazı hatalar ondan kaynaklandı diyelim ama hala oyunlarda donma, resetlenme olaylar mevcut. Tekrar bir format atıp temiz bir sürüm kurmayı düşünüyorum.

Sizce en iyi sürüm tabi en güncel olanıdır ama şekil ortada. Sizce hangi sürümü kurmalıyım?

oly.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ReviOs 10 derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İlk kurduğum sürümü hatırlamıyorum ama daha sonra 2004 sürümüne yükseltmiştim, 22.07.2020 tarihinde kurulumu gerçekleştirmişim, o zamandan bu zamana 2500 küsur olay bildirimi olmuş, her birini cözmeye kalksam günlerimi alır. İlk zamanlar RAM'ın uyumsuzluğu vardı, hadi bazı hatalar ondan kaynaklandı diyelim ama hala oyunlarda donma, resetlenme olaylar mevcut. Tekrar bir format atıp temiz bir sürüm kurmayı düşünüyorum.

Sizce en iyi sürüm tabii en güncel olanıdır ama şekil ortada. Sizce hangi sürümü kurmalıyım?

Eki Görüntüle 634642

2004 sürümü en iyisi bence.

Revios 10 derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam performans daha mı iyi oluyor ne bunu farkı?

Yeni konular

Geri
Yukarı