En iyi Windows 10 sürümü hangisi?

Hocam performans daha mı iyi oluyor ne bunu farkı?
Hem FPS artabilir çünkü gereksiz hiçbir şey yok ayrıca olabildiği kadar düşük gecikme ile oynuyorsun oyunları. Bence tam bir ham Windows. Ben 3 ay onu kullandım şuan ReviOs 8.1 kullanıyorum ama yakın zamanda tekrar attığım videokaine döneceğim.

Hem FPS artabilir çünkü gereksiz hiçbir şey yok ayrıca olabildiği kadar düşük gecikme ile oynuyorsun oyunları. Bence tam bir ham Windows. Ben 3 ay onu kullandım şu an revios 8.1 kullanıyorum ama yakın zamanda tekrar attığım videokaine döneceğim.

Hocam ben superlite+def yükledim gerçekten gereksiz şeyler yok RAM kullanımı boşta 1.5 GB normalde 3 kullanıyordu oyunlara daha çok RAM kalıyor artık :D uygulamalar daha seri gibi geldi.

Hocam ben superlite+def yükledim gerçekten gereksiz şeyler yok RAM kullanımı boşta 1.5 GB normalde 3 kullanıyordu oyunlara daha çok RAM kalıyor artık :D uygulamalar daha seri gibi geldi.
Bazıları da hala normal sürümü savunuyor. Yok işte oyuna girdiğinde RAM kullanımı düşüyormuşmuş ta bilmem neymişte :) Hiç te bile düşmüyor bizzat kendim test ettim.

1909 sürümünü kurmaya karar verdim.

2004 sürümünü bilgisayar üzerinden sıfırlama yaparak tekrar kurdum, olay görüntüleyicisinde 20 küsür hata ile başladı.

Geri
Yukarı