En İyi Windows Phone Hangisi?

Son of Anarchy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Windows işletim sistemini seviyorum. Nokia o kadar telefon çıkardı ki takip edemedim bile. Sizlerden isteğim şuan ki en iyi (özellikleri bakımından) Windows Phone hangisi olduğunu söylemeniz.

NOT: Bütçem: 1000-2000 tl (İphone önermeyin Windows Phone istiyorum).

İyi sosyaller.

öncesinde 920 kullanıyordum ve çıktığı gbi 930 aldım ve inanılmaz memnunum.. 1920x1080 full hd ekran,20mp ve muazzam bir kamera.. ne bir donma takılma hiçbirşey her iki wp telefonumda da yaşamadım. Gayet hızlı ve üst düzey bir telefon. 930 almak istersen ve kafanda soru işaretleri olursa bana sorabilirsin

Bütçene uygun ise ve büyük ekran seni rahatsız etmeyecek ise Lumia 1520 ama biraz daha küçük ekranlı bir Windows Phone istiyorsan kesinlikle Lumia 930.

Galans ekranı derken ? Glance screen den mi bahsediyorsun ? Eğer oysa güncelleme ile gelebilecek bir şey değil bildiğim kadarıyla.. Donanımsal.. Kullanılan panelden dolayı 930 da glance screen kullanılamıyor diye biliyorum. (tabi eğer ondan bahsediyorsanız.)

Galans ekranı derken ? Glance screen den mi bahsediyorsun ? Eğer oysa güncelleme ile gelebilecek bir şey değil bildiğim kadarıyla.. Donanımsal.. Kullanılan panelden dolayı 930 da glance screen kullanılamıyor diye biliyorum. (tabi eğer ondan bahsediyorsanız.)
TeknoSeyirdeki kilolu amca dedi ki:"1520 de o ekran paneli olmamasina ragmen var ekran kapali iken saat ama 930 da yok"-535 incelemesi

Bundan oncede obur abi:"... abi ben baktim galiba ekran bellegi gibi bir sey varmis o ozellik de 930 da yokmus" dedi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı