En İyi Windows Phone Hangisi?

TeknoSeyirdeki kilolu amca dedi ki:"1520 de o ekran paneli olmamasina ragmen var ekran kapali iken saat ama 930 da yok"-535 incelemesi

Bundan oncede obur abi:"... abi ben baktim galiba ekran bellegi gibi bir sey varmis o ozellik de 930 da yokmus" dedi.
Glance screen ekranda sadece saat, pil gibi özelliklerin yazdığı ekran. Glance screen yazılımsal bir özellik yani denim güncellemesi ile 930'a gelebilir.
nokia-glance-screen.jpg

920 den sonra ben büyük bir boşluğa düşmüştüm glance screen özelliği olmadığı için.. Mağazada ona uygun programlar aradım ama harici programlar olduğu için aynı tadı vermedi. Çok araştırdım ve bunun nedeninin ekran olduğunu öğrendim. 920 de IPS ekran kullanılıyordu,930 da ise amoled ekran.. Glance Screen özelliği IPS ekranlara özel bir şeymiş diye öğrenmiştim. Umarım yanlış bilgilendirilmişimdir.. Çünkü bende çok eksikliğini yaşıyorum o özelliğin. Ekranın üzerinden elimi geçirdiğim gibi saat görünüyordu. Aynı yerde sensör 930 da da mevcut. Umarım windows 10 ile gelir. Ama öncesindeki gelecek olan büyük Lumia Denim Güncellemesine eklememişler..

Bende 1520 var ben çok memnunum 1520 ile 930 arasındayım en iyileri bunlar şuan windows gelişmekte cihazları güzel.... benim tavsiyelerim bunlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı