Oyun performansı için en iyi Windows sürümü nedir?

Taha Kuzu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyun için en iyi Windows 10 yazılımı nedir? Windows 10 yazılımı derken örnek AtlasOS WIN10LIGHt vb sizce buna benzer yazılımlardan hangisini kullanmalıyım?

Arkadaşlar merhaba. Oyun için en iyi Windows 10 yazılımı nedir? Windows 10 yazılımı derken örnek AtlasOS WIN10LIGHt vb sizce buna benzer yazılımlardan hangisini kullanmalıyım?

AtlasOS şu an için güzel. Yanlış yaptıkları yerleri eleştiriler sonucunda düzelttiler. Ayrıca açık kaynak ve bütün adımlarıyla sistemi nasıl oluşturduklarını anlatıyorlar. ReviOS var bir de. Onun hakkında pek bilgim yok ama onda da güncel AtlasOS sürümleri gibi güvenlik servisleri açık geliyor.

Başlığı oyun performansı için en iyi Windows sürümü nedir olarak güncellerseniz daha anlaşılır olacaktır.

Üç yılı aşkın süredir 1709 sürümü dahil hemen hemen tüm ReviOS sürümlerini kullandım ve kullanıyorum. Bir kere kullandıktan sonra stock Windows ile nasıl bir işkence çektiğinizi anlıyorsunuz. Latency, sistem tepkiselliği, kaynak kullanımı, az da olsa yer yer bazı oyunlarda elde edilen FPS artışları gibi artıları mevcut.

Güvenlik konusunda ise sadece işletim sistemi değil, custom herhangi bir içeriği tükettiğinizde sorumluluk tamamen size aittir. Koca koca belirtirler zaten bunu. Kullanıcı deneyimlerine bakmak önemli bu konuda. Bir tanesi de benim, karşınızda duruyor. Bir problem yaşamadım üç yıldır. Güvenlik özellikleri açık geliyor belirtildiği gibi. Atlas bu konuda topa tutulmuştu, düzelttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı