En İyi Yarış Oyunu

Need for Speed Underground serisinden aldığım keyfi hiçbir yarış oyunundan almadım.

Ben şu an NFS Payback kadar keyif veren yarış oyunu oynamadım. Detaylar muazzam, arabalar harika, görsellik şahane. Bence serinin en iyi oyunu.

Ben şu an NFS Payback kadar keyif veren yarış oyunu oynamadım. Detaylar muazzam, arabalar harika, görsellik şahane. Bence serinin en iyi oyunu.
Ben de bu gün başladım NFS Payback'e. Gerçekten harika bir oyun. Tam istediğim gibi bir oyun olmuş(y). Beğenmeyenler de çok fazla. Neden beğenmediler anlamadım açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

NFS serisinden Underground 1-2, Most Wanted 2005, Carbon ve Hot Pursuit 2010'dur.
Forza Horizon 3 ve Gran Turismo Sport da bence güzel oyunlar.
Forza horizon 3'ü pek beğenmedim açıkçası ben. Oysaki çok büyük bir hevesle başlamıştım...

Payback yine hayal kırıklığı artık arcade bile olsa en az 100 araba görmek istiyorum, 2017-2018 yılında hala 70 arabalı oyun en büyük eksi, 70 arabayı da içlerini bile modellemeden ekliyorlar. Sürüş fiziği desen oyun Asphalt 8 gibi. Bence şu an piyasada tek bir açık dünya araba yarışı var o da Forza Horizon 3.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı