En kanser/toxic oyun fandomu

Undertale ve Fortnite seven kanser kesim diğer kesimler o kadar kanser değil
Undertale fandomunda bulunan doğru düzgün insanlar tanıyorum ama. Mesela ben o kadar kanser değilim 😃
İngilizce yazayım da havalı olayım.
Ne demek istediniz?
PUBG diyebilirim ya da Among Us.
Among Us özellikle. Herkes oynamaya başladığından her tür insan var. O yüzden de kalite düşüyor kitle bakımından.

CS:GO oyuncusu olsam da CS:GO diyorum. Her öldüğünde abi kesin hile izliyor ya tarzı yorumlardan nefret ediyorum. Ha hile olan tabii ki var ama her öldüğünde aimlock, wallhack diyen tayfa beni çok sinir ediyor.

Witcher fanları bana göre.
Gerçekten ya. Tam olarak şöyleler
Bak kardeşim kesinlikle al mükemmel bir oyun hayatında başka bir oyun oynayamayacaksın bu oyundan sonra bak her yönden güzel ister hikaye ister dövüş sistemi ister oyun müziği ister oyunun yapımcısı ister karakterin yaptığı her eylem ve oynadım mı 1 sene uykusuz aralıksız PC başından kalkamadan oynarsın bırakamazsın dünyadaki tek oyun bu başka oyun yok ben Witcher'dan başka oyuna oyun demem kardeşim kesinlikle Witcher oyna başka bir şey oynama.

Witcher 3 fanları %90'ı 3. oyundan başlayıp blaviken kasabı ne ya noluyo wild hunt kim ben anlamadım diye ortalıkta gezinip Witcher 3'ün en iyi oyun olduğunu söylüyorlar. Bende seviyorum 2 kez bitirdim DLC'lerle birlikte ve bence DLC'lerin yanında ana oyun çöp kalıyor kısaca en saçma fanlar Witcher 3'ün.

CS:GO oyuncusu olsam da CS:GO diyorum. Her öldüğünde abi kesin hile izliyor ya tarzı yorumlardan nefret ediyorum. Ha hile olan tabii ki var ama her öldüğünde aimlock, wallhack diyen tayfa beni çok sinir ediyor.
İnsan Aim kasacağına biraz da beynine takım yönetimine kasar. Aim kasmakla "pro" oyuncu olunmaz. Sonra gelip hile diyorlar adamlara.
Kesinlikle CS:GO adamlar için dünyanın en iyi oyunu ve asla daha iyi bir oyun gelemeyeceğini söyleyip duruyorlar bence Valorant daha kaliteli bi oyun.
Bana göre CS. İçerisinde karaktere özel güç barındırmayan oyunları daha çok seviyorum. TF2 hariç. O harbi güzel oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı