En kötü GTA oyunu nedir?

5'in kötü olduğunu size düşündüren nedir bu arada? Serinin en iyisi olduğunu düşünüyorum ben.
1-Gereksiz yere fazla abartılması
2-3 karakter
3-Aşırı sıkıcı senaryo
4-GTA 5 yüzünden 6nın çıkmaması
GTA 4 bence en iyisi optimazasyonu kötü mötü ama senaryosu,fizikleri ve GTA 5te olmayan bir sürü detay var GTA 4e kötü diyemezsiniz

1-Gereksiz yere fazla abartılması
2-3 karakter
3-Aşırı sıkıcı senaryo
4-GTA 5 yüzünden 6nın çıkmaması
GTA 4 bence en iyisi optimazasyonu kötü mötü ama senaryosu,fizikleri ve GTA 5te olmayan bir sürü detay var GTA 4e kötü diyemezsiniz
Gereksiz yere abartıldı evet, senaryosu da diğer oyunların yanında biraz sönük kalıyor ama bunlara rağmen oynanış ve grafik olarak serinin en iyi oyunu GTAV'dir bence. Abartılmasından kastım da günümüz, çıktığı zaman rakibi yoktu. İnsanlar grafik karşılaştırması için günümüzde bile GTAV'i referans alıyorlar. Hikayesinden puan kırılabilir evet ama kesinlikle GTA3, Chinatown Wars gibi oyunlardan daha kötü olduğu söylenemez. (Bu arada GTAV yüzünden GTAVI çıkmaması eksi sayılmaz diye düşünüyordum, 5 olmadan 6 olamaz zaten.)

En iyis GTA 4 gay tony havalı bir pavyon zübbesi.😂 o adamı yönetirken aldığım zevki hiçbir GTA karakterinde almadım. En kötüsü 3 bence de.

4'tür. GTA IV sevenler kızmasın ama oyunu sevebilmek için önce düzgün bir şekilde oynayabilmek gerekir. Oyunun hikayesi her ne kadar serinin diğer oyunlarından iyi olsa bile optimizasyonu yüzünden benim gözümde en kötü GTA oyunudur.
Oynamak isteyen grafik düşürür bahane aramaz. 4 çıktığı zamanın en kaliteli oyunlarından birisiydi. RDR 2 portu PC için iyi değil diye onu çöp yapmıyor.

Oynamak isteyen grafik düşürür bahane aramaz. 4 çıktığı zamanın en kaliteli oyunlarından birisiydi. RDR 2 portu PC için iyi değil diye onu çöp yapmıyor.
Hiç bilmediğin buradan belli. Oyunun optimizasyon sorunları ayar düşürerek aşılabilecek şeyler değildi. Ayrıca çöp, çok kötü oyun dedim de benim mi haberim yok? GTA oyunlarının arasında en kötü dedim. Anlamadan yorum yapmasanız keşke.

Geri
Yukarı