En kötü laptop markası hangisidir?

Sizin için en kötü laptop üreticisi

• Monster

• Casper

• Acer

• Lenovo

• Asus

• Dell

• Apple

• MSI

• HP

• Diğer (alta yazarsınız)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ben hep memnun kaldım, şimdi kullanmıyorum Casper marka ürün ama iyiydi kullandıklarım.
Hocam burada önemli olan ürünlerin yüzde kaçının sorunlu çıktığı. Örneğin bir markanın 100 ürününden 1'i sorunlu çıkıyorsa o markaya sorunlu diyemeyiz, fakat bir markanın 100 ürününden 60-70 tanesi sorunlu çıkıyorsa o markada bir terslik vardır. Casper'da bu oranlar çok yüksek. Ürünü sorun çıkaranların sayısı ürünü sorun çıkarmayanların sayısından çok daha fazla. Belki siz sorun yaşamamış olabilirsiniz fakat birçok kişi Casper hakkında sorunlar yaşadı.

Hocam burada önemli olan ürünlerin yüzde kaçının sorunlu çıktığı. Örneğin bir markanın 100 ürününden 1'i sorunlu çıkıyorsa o markaya sorunlu diyemeyiz, fakat bir markanın 100 ürününden 60-70 tanesi sorunlu çıkıyorsa o markada bir terslik vardır. Casper'da bu oranlar çok yüksek. Ürünü sorun çıkaranların sayısı ürünü sorun çıkarmayanların sayısından çok daha fazla. Belki siz sorun yaşamamış olabilirsiniz fakat birçok kişi Casper hakkında sorunlar yaşadı.

Arkadaşımda kullanıyor bir sorun yaşamadı komşum da VIA A1 var 4 yıldır sorunsuz çalışıyor ben anlamadım da neyse haklı olabilirsiniz.

Biz neyin fanboyluğunu yapıyoruz? Bir markanın tüm ürünleri kötü olursa biz o markaya kötü deriz. Monster'ın bile en azından 2-3 iyi ürünü var.

Eski bir Casper Nirvana bilgisayarım vardı. 8 yıl bir kere sorun çıkarmadan çalıştı. Şu an kardeşim kullanıyor gayet memnunuz.

2020 Eylül'de aldığım MSI bilgisayarım Wi-Fi kartı kronik sorunlu.

Casper'in bütün ürünlerinin kötü olduğu konusunda size kesinlikle katılmıyorum.

Arkadaşımda kullanıyor bir sorun yaşamadı komşum da VIA A1 var 4 yıldır sorunsuz çalışıyor ben anlamadım da neyse haklı olabilirsiniz.
Benim burada anlatmak istediğim her marka sorun çıkarabilir, fakat bazı markalar daha çok sorun çıkarır. Asus'ta sorun çıkarabilir, Msi'da, Lenovo'da, asıl önemli olan kaç kişide bir bu sorunun çıktığı. Benimde Casper alıp sorun yaşamayan 2 arkadaşım var fakat genele bakacak olursak sorun yaşamayanların oranı sorun yaşayanlardan az.
Eski bir Casper Nirvana bilgisayarım vardı. 8 yıl bir kere sorun çıkarmadan çalıştı. Şu an kardeşim kullanıyor gayet memnunuz.

2020 Eylül'de aldığım MSI bilgisayarım Wi-Fi kartı kronik sorunlu.

Casper'in bütün ürünlerinin kötü olduğu konusunda size kesinlikle katılmıyorum.
Hocam aldığınız Msi hangi seri, Msi'ın da bazı sorunlu serileri var.

Bence markalar genel olarak parasının hakkını veriyor bir şekilde. Mesela HP nispeten ucuz ama biraz ısınması dışında bence çok da problemi yok. Yani performans para ve kalite üçünden ikisini seçebilirsiniz genel olarak. Müşteri hizmetleri olarak hiçbiri için bir şey söyleyemem. Seçmem gerekirse ama Hometech derim. 2.el laptop almak daha mantıklı olabilir.

Bu foruma üye olup da gidip Casper alan adam sorun yaşıyorsa sorun Casper'da değil üyededir. Burada bas bas bağırıyoruz Casper almayın diye. Kişisel görüşüm kullandığım markalarda Lenovo'nun malzeme kalitesi çok iyiydi. Acer şu anda kullanıyorum. Malzeme kalitesi eh işte ama düzgün kullanmayan birisi 2-3 ayda haşat eder. Asus'ta malzeme kalitesi standart ama bir aralar çok ısınma sorunlu model vardı ben de ona denk geldim. Bir de yurtdışından gelme Packard Bell laptop kullandım berbat bir laptoptu malzeme kalitesiyle her şeyiyle rezildi.

Geri
Yukarı