En kötü RX 6600 modelleri nedir?

Bütçe
4000

skyyy

Hectopat
Yarın Gaming gecesine RX 6600 gelirse almayı düşünüyorum. Hangi model gelirse almayayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla güç tüketmediği için tüm modellerin soğutması yeterli olacaktır. Fakat bu modelin fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Özellikle PCI Express 3.0 anakartlarda çok fazla performans kaybı yaşıyor. İkinci el piyasası maksimum 4-5 ay mining yapılabilmiş temiz ve ucuz RX 6600'lerle dolu. İkinci ele yönelip RX 6600 almanız çok daha mantıklı olacaktır.

Pulse hakkında çok kötü yorumlar var. XFX bulabilirseniz onu alın.

Pulse modeline bizzat sahibim. RX6600 Pulse kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay oldu alalı. Bugune kadar ne WattMan hatası aldım ne başka bir hata. Oyun performansı çok iyi. Tek eksiği soğutması biraz zayıf fakat kasa hava akışı iyiyse en fazla 71 72 dereceyi görüyor. Ben 0 RPM ile fabrika fan ayarıyla kullanıyorum.%50 %60 fan hızı. En yüksek RDR 2 ultrada 72 dereceyi gördüm. Kasamda 6 adet fan mevcut.

Pulse modeline bizzat sahibim. RX6600 Pulse kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay oldu alalı. Bugune kadar ne WattMan hatası aldım ne başka bir hata. Oyun performansı çok iyi. Tek eksiği soğutması biraz zayıf fakat kasa hava akışı iyiyse en fazla 71 72 dereceyi görüyor. Ben 0 RPM ile fabrika fan ayarıyla kullanıyorum.%50 %60 fan hızı. En yüksek RDR 2 ultrada 72 dereceyi gördüm. Kasamda 6 adet fan mevcut.
Bende RX6600 Pulse olmayan modeli Kullanıyorum Bende Ultra ayarlarda RDR2 oynuyorum gayet memnunum Sıcaklıklar Yanıtta ki arkadaşla hemen hemen aynı WattMan Hatası Almadım Çok Şükür

Geri
Yukarı