Rehber En Kolay Şekilde Evde Likit Yapımı

Likitin içinde neler olduğuna dair kimyasal analiz raporu var mı? Analiz raporu varsa bakanlık onaylı laboratuvarlarda mı analiz edildi?
Bu rehberin adı likit nasıl yapılır hocam. Ben burada likit sitesi reklamı vs yapmadığım için işin o boyutuna bakmıyorum kendi tadını sevdiğim ve güvendiğim yerlerden alıyorum yapıyorum.
Sorunuzu kimya sitelerinde satılan aroma ve nbaselerin analiz raporu var mı olarak algılıyorum.
Tek tek sitelerin destek hatlarına yazabilirsiniz sağlık bakanlığı raporu için. Çoğu sitede böyle bir ibare mevcut.

Likitin içinde neler olduğuna dair kimyasal analiz raporu var mı? Analiz raporu varsa bakanlık onaylı laboratuvarlarda mı analiz edildi?
Üstelik emisyon analizi var. Zira likitin içeriğindeki madde esas buharlaşınca ne oluyor ona bakmak lazım.

Sigarayı yiyiyor olsak herhalde bu kadar zararı olmazdı. Esas sıkıntı yanınca dumanında açığa çıkan gazlarda meydana geliyor.

İnsanları evinde bira, viski, sarma sigara, tütün yaptırarak kimyager haline getiren ekonomiye teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla Avrupa'da, özellikle Almanya'da evde alkol üretmek popüler bir şey. Cezaevlerinde falan artık ustası olanlar varmış.

Ama cidden evde likit de yapılmaz bence.

Bildiğim kadarıyla Avrupa'da, özellikle Almanya'da evde alkol üretmek popüler bir şey. Cezaevlerinde falan artık ustası olanlar varmış.

Ama cidden evde likit de yapılmaz bence.
Hocam ev yapımı meyveli rakı içmişimdir. Bu güne kadar daha iyi alkol tüketmedim. Bir şeyin en iyiside veya en ucuzuda evde yapılanda oluyor genellikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…