Okulda en çok utandığınız anılarınız neler?

luxain

Centipat
Daha geçen gün bir kızın sırasının altına yanlışlıkla su döktüğüm için ıslanan yerleri tuvalletten peçete alarak 15 dakika boyunca silmek zorunda kaldım. Bunu sınıftaki öğrencilerin arasında yapmak, hatta başka sınıfın öğrencileri arasında yapmak beni çok utandırmıştı. Sizin anılarınızı bekliyorum.

Hocanın beni dersin başında sınıftan atması ve dersin bitmesine 5 dk kala seni unuttuk gel içeri demesi. Hocam ben unutulacak adam mıyım deyince tekrar attı :D Biraz utandım sanırım. :D Diğeri de 5. sınıfta beni derste kaldırmıyor diye hocaya küsmüştüm dersinde perdenin arkasında saklanmıştım. (Hala utanıyorum üstüme gelmeyin).

Okuldan kaçacaktım, telin yarısındayken hoca uyarmıştı, gitmek için erken diye. Hoca gittikten sonra telden atladım ve firar ettim. Utansam ve yakalansam da kaçmaya devam edeceğim.

Kaçmak için tellerden atladım, rehber öğretmeninin önüne düştüm.

Hocanın siz atlarken ki bakışı sanırım PP yapmışsınız :D

+ Olarak eklemek istediğim başka bir anı da var. 4. Sınıfta okulun kapanmasına 1 hafta kala arkadaşıma k*rhanenin anlamını öğretmiştim 1 hafta boyunca hocaya anlamını soriyim mi diye tehdit ettiydi. Zor günlerdi :D
Hocanın beni dersin başında sınıftan atması ve dersin bitmesine 5 dk kala seni unuttuk gel içeri demesi. Hocam ben unutulacak adam mıyım deyince tekrar attı :D Biraz utandım sanırım. :D Diğeri de 5. sınıfta beni derste kaldırmıyor diye hocaya küsmüştüm dersinde perdenin arkasında saklanmıştım. (Hala utanıyorum üstüme gelmeyin).

3-4 sene önce 8.sınıfta bir kız bana gelip senden hoşlanıyorum demişti. Ben de troll yaptığını düşünüp bağırarak "has***ir len" demiştim. Sonra arkadaşından öğrendim ciddiymiş meğer :D Olaydan sonra bir daha kızın yüzüne bakmadım, o da benim yüzüme bakmadı. 8.sınıf bitince de yollarımız ayrılmış oldu zaten.

3-4 sene önce 8.sınıfta bir kız bana gelip senden hoşlanıyorum demişti. Ben de troll yaptığını düşünüp bağırarak "has***ir len" demiştim. Sonra arkadaşından öğrendim ciddiymiş meğer :D Olaydan sonra bir daha kızın yüzüne bakmadım, o da benim yüzüme bakmadı. 8.sınıf bitince de yollarımız ayrılmış oldu zaten.
Naptın be? Keşke öyle demeseydin, gerçi demesen de troll olduğunu düşünmen mantıklı.

Naptın be? Keşke öyle demeseydin, gerçi demesen de troll olduğunu düşünmen mantıklı.
Vallahi ben hiç beklemezdim. Kim gelsin bana öyle desin? Kimseyle alakam yoktu ve kimsenin beni seveceğini düşünmezdim. Bir an gelip öyle diyince şaka yapıyor falan sandım. Bazen doğruluk mu cesaret mi oynuyorlar. Birine bir şey falan yaptırıyorlar. O veya ona benzer bir şeydir diye düşündüm ve o an zerre inanmadım. Şu an pişmanım tabii.

Geri
Yukarı