En nefret ettiğiniz oyunlar

LoL sevmeyip Valorant sevmek :D

Valorant'ı da fazla sevmiyorum sadece skill mantığı güzel geliyor spellbreak ve R6 oynuyorum(girecek varsa spellbreak ekleşebiliriz) spellbreaktaki mantığı çok sevdim Valorant benziyor diye oynuyorum: 3 piyasaya benzer skilli bir oyun gelirse Valorant oynamam büyük ihtimal spellbreake de pintipandanın yayınından çıkan haftalık kod ile başladım.

LoL TR serverını saldığı vakit bozdu para göz bir firma artık zaten.
Hele Tencent firması,Riot'u aldığı zaman.(LoL zaten beni intihara soktu)
Valorant'ı da fazla sevmiyorum sadece skill mantığı güzel geliyor spellbreak ve R6 oynuyorum(girecek varsa spellbreak ekleşebiliriz) spellbreaktaki mantığı çok sevdim Valorant benziyor diye oynuyorum: 3 piyasaya benzer skilli bir oyun gelirse Valorant oynamam büyük ihtimal spellbreake de pintipandanın yayınından çıkan haftalık kod ile başladım.
Online oyunları bıraktığım gün kafam rahattır benim.

Hele Tencent firması, Riot'u aldığı zaman.(LoL zaten beni intihara soktu)

LoL yaklaşık 3 yıl önce bitti 2-3 yıla ML kendini toparlayıp PC'ye çıkarsa (hele bir de düşük sistemlerde net FPS verirse tadından yenmez)p2W likten azıcık çıkarsa(rün kostümlerin etkisi falan en azından PC için) LoL'ü tahtından eder büyük ihtimal.

Aga CS'den iyi Valorant sürekli aynı şey hileye söv flash at havalı hareket yaparken öl çok yaşadık bunları artık sıktı.

LoL yaklaşık 3 yıl önce bitti 2-3 yıla ML kendini toparlayıp PC'ye çıkarsa (hele bir de düşük sistemlerde net FPS verirse tadından yenmez)p2W likten azıcık çıkarsa(rün kostümlerin etkisi falan en azından PC için) LoL'ü tahtından eder büyük ihtimal.

ML daha da kötü yalnız, bütün Hero'lar neredeyse bozuk, amblem saçmalığı, kostümlerin saldırı gücü vermesi, saçma eşleştirme sistemi, İranlılar, yetenek gerektirmeyen Hero'lardan tut ölme eşeğimde ölmesine kadar çöp oyun.

ML daha da kötü yalnız, bütün Hero'lar neredeyse bozuk, amblem saçmalığı, kostümlerin saldırı gücü vermesi, saçma eşleştirme sistemi, iranlılar, yetenek gerektirmeyen Hero'lardan tut ölme eşeğimde ölmesine kadar çöp oyun.

Kendini toparlayıp dedim zaten ama bence Wild Rift'ten daha stabil kontrol olarak telefonda fazla büyük değilse 4 skill mantığı hiç oturmuyor.
master ile garen hepsinden daha az gerektiriyor hocam :D

Geri
Yukarı