En Performanslı İşletim Sistemi (BF3 için)

Sistem bu ise Windows 10 öneririm:

• AMD Phenom X4 955 3.2GHz (i3 2100 Seviyesinde)
  • GTX 1050 2 GB
  • 8 GB DDR3 1333MHz RAM

Evet Recep abi sistem bu ama Windows 10'da BF3'de daha düşük FPS alıyordum.Dediğim gibi HDD'de biraz sorun vardı.HD Tune ile tarama yaptığımda Healt bölümünde 2 tane warningli yer gördüm(diğer kısımdaki her yer yeşildi).SSD'ye ve Windows 10'a geçiş yapmak sorunumu kesin çözer mi?
@Penaldo Kıymetli dostum işletim sistemi eskisi kadar pek bir önemi kalmadı. İşletim sisteminden performans almak istiyorsan genel olarak tabir edilen sıkıntısız "Lite, sade" sürümü bulmalısın, ya da bu işlemleri kendin yapmalısın. Ntlite, dism++ vb türev yazılımlarla uğraşmış biri olarak söylüyorum.

Kullanacağın işletim sistemine sadece "gerekli" güncellemeleri entegre edip, gereksiz güncellemeleri ve özellikleri kapatırsan çok daha fazla verim alırsın.

Peki Lite, sade sürümü nereden bulabilirim? Önerebileceğiniz bir sürüm var mı?
Evet Recep abi sistem bu ama Windows 10'da BF3'de daha düşük FPS alıyordum.Dediğim gibi HDD'de biraz sorun vardı.HD Tune ile tarama yaptığımda Healt bölümünde 2 tane warningli yer gördüm(diğer kısımdaki her yer yeşildi).SSD'ye ve Windows 10'a geçiş yapmak sorunumu kesin çözer mi? Recep abi aktifsen bakabilir misin ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı