En performanslı RTX 3080 hangisi?

Aorus Xtreme en iyisi diye biliyorum, 4 slot kalınlığında bir soğutmaya sahip.

6 Tane girişi var, 3 tane DP 3 tane HDMI.

ROG STRIX modeli OC modunda 1740 MHz, Aorus Xtreme ise 1900 MHz.

Ben ROG STRIX Gaming OC modelinde 1740MHz goremiyorum ama? @Ma'at @ardaaa11.
452F29F4-7F64-4F26-9E67-7F9A92332AC6.png

Kendinizi ROG STRIX’e 1740 MHz diyerek rezil ettiniz. Gaming OC modeline bakicaksiniz Aorus'da Extreme modeline bakiyorsaniz.

@Hangottom Overclocksuz gelen olanın overclocklu olması kadar saçma bir şey yok yalnız. Ben de biliyorum ROG kartların hem OC'li hem OC'siz versiyonları olduğunu. OC'li bir model attım normalde, OC'siz değil. 2 tane OC'li model varsa birisine OC'siz, diğerine OC'li demek ne kadar mantıklı?

İnternete ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC yazıyorum, bu model çıkıyor ASUS tarafında. Ben de diyorum ki; ASUS ROG STRIX RTX 3080 yazdım ve bu çıktı ben de bu kartın değerlerini yazdım.

Ayrıca attığımız iki kartın da ismi aynı. ASUS o modeli ben görmeyeyim, diğerleri görsün diye beni engellemiş herhalde... Linkini atar mısınız? Haklısınız tamam ama ben yazdığımda bu kart çıkıyor, ne yapabilirim? ASUS yetkililerine mi sorayım yani?

1608136710932.png

1608136722249.png

@Hangottom overclocksuz gelen olanın overclocklu olması kadar saçma bir şey yok yalnız. Ben de biliyorum ROG kartların hem OC'li hem OC'siz versiyonları olduğunu. OC'li bir model attım normalde, OC'siz değil. 2 tane OC'li model varsa birisine OC'siz, diğerine OC'li demek ne kadar mantıklı?

İnternete ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC yazıyorum, bu model çıkıyor ASUS tarafında. Ben de diyorum ki; ASUS ROG STRIX RTX 3080 yazdım ve bu çıktı ben de bu kartın değerlerini yazdım.

Ayrıca attığımız iki kartın da ismi aynı. ASUS o modeli ben görmeyeyim, diğerleri görsün diye beni engellemiş herhalde... Linkini atar mısınız? Haklısınız tamam ama ben yazdığımda bu kart çıkıyor, ne yapabilirim? ASUS yetkililerine mi sorayım yani?

Eki Görüntüle 784094
Eki Görüntüle 784095

Orada siteye girmeden once Gaming OC olan modeli aratin. Ilk basta sizin gibi cikti ama ASUS'un sitesi degil ASUS ROG'un sitesinde. Link atiyorum.

Auros Xtreme, Asus ROG ve MSI Suprim X. Hepsinin soğutması ve performansı üzmez. Hangisinin tasarımı hoşunuza gidiyorsa onu alın. Şahsen Suprim X alırdım.
Ben de 3'ü arasındayım fakat hangisi daha az ses çıkarıyor acaba, hangisi yük altında daha az ısınıyor bunları merak ediyorum.

Ben de 3'ü arasındayım fakat hangisi daha az ses çıkarıyor acaba, hangisi yük altında daha az ısınıyor bunları merak ediyorum.
Bu nesilde MSI Suprim X serisinde gayet başarılı. Yabancı kaynaklarda ASUS ve MSI kartların daha çok önerildiğini gördüm. İkisi de sessiz ve yüksek frekanslara sahip. Karar sizin.

Reddit'te bir konuda MSI olanın 1 derece daha soğuk çalıştığını görmüştüm. Gigabyte Xtreme hakkında bir bilgim yok.

Geri
Yukarı