En Sevdiğiniz Animeler

Dostum bir tane anime izledim hayatım boyunca o da death note [emoji23] ama tabi ki öneriyorum beni sarmıştı
Beginner animesi zaten, anime izleyen herkes izlemiştir tahminen. :D
My MAL profile: Yigit5441's Profile - MyAnimeList.net
Eki Görüntüle 421166
Ben olayların ciddi ilerlediği ve biraz kan içeren animeleri sevdiğim için böyle en sevdiğim animeler.

Bunların açıklamasını daha sonra yapacağım 🙃
Dostum ben bunların arasından FullMetal Alchemist ve Shingeki no Kyojin izledim. İkisi de gayet güzeldi ama sana önerim olarak shounen seviyorsan Naruto ve Shippuden, One Piece, Hunter x Hunter izle. Cidden çok güzel animeler ama biraz sabır gerektiriyor. Fairy Tail de önermişlerdi ama hiç izleme fırsatı bulamadım ki biraz da ön yargılı yaklaşıyorum çünkü Fairy Tail'a One Piece'in çakması diyorlar. Nedeni ise bahsettiğim animenin mangakasının One Piece'in mangakasından eğitim almış olması. Onun dışında Bleach de güzeldir tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Naruto Shippuden 500 bölüm
One Piece 895 bölümde
Hunter X Hunter (2011) 148 bölüm

Ben bunları izleyemem çok uzun ama bir gün izleyecek bir şey kalmazsa başlarım.
Şahsi düşüncem, bence kısa animeler art arda bölüm izlemek için yapılmamış çünkü ben tek oturuşta Naruto'dan 20 bölüm izleyebiliyorum ancak 20 bölümlük bir animeyi bitiremiyorum.
Kısa anime istiyorsan Cowboy Bebop kesinlikle izlemen gerek.

Fairy tail, Naruto, trinity seven, bunny senpai girl, kobayashi-san chi no maid Dragon, shingeki no kyojin, nanatsu no taizai, no Game no Life, One punch man, High school dxd, Pokemon, beyblade son olarak Bakugan.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı