En sevdiğiniz araba nedir?

Yukarıda potansiyelden ve performanstan, burada ikonik olmasından bahsetmişsiniz. Daha nekadar lafı çevirmeye çalışacaksınız merak ediyorum.
Potansiyel ve performans konusu gerçekler zaten. Bahsettiğimiz konularda döneminin ötesinde mühendisliğe ve ulaşılabilirliğe sahip bu sebepten zamanla ikonik hale geldi. Potansiyel, performans ve ikonikliği ayrı şeyler değil bir bütün yani. İkonik bir arabayla 2022 GT3 karşılaştırmanızın komikliğini fark ettiniz sanırım daha fazla bozmak istemem sizi. Neyse ben lafı daha fazla çevirmeyeyim olgunlaşmanız ve antipopülist yaklaşımlarınızı atlatmanız dileğiyle.

x5_9200734365ie.jpg

En sevdiğim arabalardan yakından görmüştüm kendisi tank gibi bayağı efsane araba.

Potansiyel ve performans konusu gerçekler zaten. Bahsettiğimiz konularda döneminin ötesinde mühendisliğe ve ulaşılabilirliğe sahip bu sebepten zamanla ikonik hale geldi. Potansiyel, performans ve ikonikliği ayrı şeyler değil bir bütün yani. İkonik bir arabayla 2022 GT3 karşılaştırmanızın komikliğini fark ettiniz sanırım daha fazla bozmak istemem sizi. Neyse ben lafı daha fazla çevirmeyeyim olgunlaşmanız ve antipopülist yaklaşımlarınızı atlatmanız dileğiyle.

İlk mesajımda araca teneke dediğimde günümüzün şartlarına göre değerlendirdim, Supra Supra stock 1500HP diye bağıranlara söyleniyordum. Aracın çıktığı senelerde de zaten Toyota aracı touring arabası olarak çıkarttı bunu bilmeyip hala r34 gtr gibi bir pist ile karşılaştıran kitle artık çileden çıkartacak noktaya geldi. Potansiyeli o günlerin şartlarına göre gayet iyiydi fakat günümüzde göre artık yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı