En sevdiğiniz arabalar neler?

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Arabalara o kadar çok ilgim var ki hangi araba kaç beygir, motor hacmi, 0-100 gibi değerlerini biliyorum birçok arabanın. Arabalara aşığım resmen, şu arabaların verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var. En fazla sevdiğim Alman arabalarıdır ama çok fazla sevdiğim Japon arabaları da var. Mercedes hastasıyım ama hemen hemen gözüme hoş gözüken bütün arabaları severim. Hayalimde o kadar çok araba var ki buraya yazmakla bitmez ama birkaçını yazacak olursam: Mercedes S63, GT 63S, E63, RS4, RS5, RS6, BMW M3, M5, Porsche Panamera ve Subaru İmpreza, Lexus LFA, Nissan GTR. Bunlar sadece hayalimdeki arabaların onda biri falandır. 😀 Sizin en çok sevdiğiniz arabalar nelerdir?

Arabalara o kadar çok ilgim var ki hangi araba kaç beygir, motor hacmi, 0-100 gibi değerlerini biliyorum birçok arabanın. Arabalara aşığım resmen, şu arabaların verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var. En fazla sevdiğim alman arabalarıdır ama çok fazla sevdiğim Japon arabaları da var. Mercedes hastasıyım ama hemen hemen gözüme hoş gözüken bütün arabaları severim. Hayalimde o kadar çok araba var ki buraya yazmakla bitmez ama birkaçını yazacak olursam: Mercedes S63, GT 63s, E63, RS4, RS5, RS6, BMW m3, m5, Porsche Panamera ve Subaru impreza, Lexus lfa, Nissan GTR. Bunlar sadece hayalimdeki arabaların onda biri falandır. 😀 sizin en çok sevdiğiniz arabalar nelerdir?

Nissan GTR Ford Mustang ama razor olsa ne güzel olur efsane NFS serisinden bağımlılık yaptı.

BMW M4 G82 rüya arabam.
Ama herhangi bir BMW M serisi araç olabilir :) (2020 yılından sonra çıkanlar)

Ford Transit 2008
1707168585871.png

Vectra B
GT86
@asmsrm nimet seçilmez ya hepsini seviyorum:)

Arabalara o kadar çok ilgim var ki hangi araba kaç beygir, motor hacmi, 0-100 gibi değerlerini biliyorum birçok arabanın. Arabalara aşığım resmen, şu arabaların verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var. En fazla sevdiğim Alman arabalarıdır ama çok fazla sevdiğim Japon arabaları da var. Mercedes hastasıyım ama hemen hemen gözüme hoş gözüken bütün arabaları severim. Hayalimde o kadar çok araba var ki buraya yazmakla bitmez ama birkaçını yazacak olursam: Mercedes S63, GT 63S, E63, RS4, RS5, RS6, BMW M3, M5, Porsche Panamera ve Subaru İmpreza, Lexus LFA, Nissan GTR. Bunlar sadece hayalimdeki arabaların onda biri falandır. 😀 Sizin en çok sevdiğiniz arabalar nelerdir?
GTR Dodge challenger Ford Raptor.

1707168580001.png

Geri
Yukarı