En sevdiğiniz araç nedir?

1617704763967.png

P100D özellikle füme rengi yok mu 😍

Biliyorum. Hatta babamın düğünde kullandığı gelin arabasıydı W124 olduğunu biliyorum ama E200 ya da E300 olduğunu hatırlamıyorum.
W124'te E300 yok sanırsam. Sadece tam enjeksiyonlu E200, E220, E230, E500 var diye biliyorum ben. Yanlış biliyor olabilirim.

Yollarda olan tek o var. Bİlinen ve görülen 8 farklı 5 TR plakalı var. Kanat konusunda bende aynı şeyi düşünüyoruz. Bu arada 34 SFR 40 plakalı Safrane Bi-Turbo Mehmet GÜNGÖROĞLU'nun. Kendisinin M2RS aracıda var. Selçuk ayık modifiye ediyor 34 SFR 40'ı. Şu an wastegate valfi 1.5bar basınçta açmaya başlıyor. Beyin XR25İ ile düzenlendiğinden zor iş biraz. Ama tam yapılınca Porsche falan dinlemez. Her araçla rahat yürür diye düşünüyorum. Tek problem şanzıman şu an.
Porsche Tokatlayan Fransız. Doğukan Manço'nun Clio 1 RSi'ı var ilk arabası. Hatta zamanında TR'de ilk mi bilemem ama 20 yıl önce o araçla kuru nos basmıştı hatta pistonlardan biri egzozdan fırlamış galiba. En son içinde F4R vardı yanlış hatırlamıyorsam.
W124'te E300 yok sanırsam. Sadece tam enjeksiyonlu E200, E220, E230, E500 var diye biliyorum ben. Yanlış biliyor olabilirim.
E300 değil de 300E vardı.
Acaba bir station wagon veya sedan bir Megane'a Komple M2RS swap yapabilir miyiz ?

Porsche Tokatlayan Fransız. Doğukan Manço'nun Clio 1 RSi'ı var ilk arabası. Hatta zamanında TR'de ilk mi bilemem ama 20 yıl önce o araçla kuru nos basmıştı hatta pistonlardan biri egzozdan fırlamış galiba. En son içinde F4R vardı yanlış hatırlamıyorsam.

E300 değil de 300E vardı.
Acaba bir station wagon veya sedan bir Megane'a Komple M2RS swap yapabilir miyiz ?
Clio Williams orijinal o araç. Bildiğim kadarıyla F7R motorluyken kuru nos bastı. Şu an Clio 2 RS 172 F4R motoru var. Benim şu an merakla beklediğim araç Sachs Coilover'lı B4204T4 motorlu Laguna 1. O aracı merakla bekliyorum.

Edit: Komple M2RS swap yapılabilir ama alt takımlarda uğraşmak lazım. Clio 3 RS'e swap M3RS motoru var. Clio 3 RS yürürlü ve bence gayet güzel yol tutuyor.

Rolls-Royce Phantom VIII İncelemesi - Yolcu360
Nedense Rolls Royce'u çok fazla severim. Modeli farketmez, fakat Ghost ve Phantom bana daha iyi geliyor "SUV" versiyonu (Cullinan) zaten ayrı güzel. Allah İnşallah bir gün alabilmeyi nasip eder. Türkiye şartları altında ne kadar zor olsa da.

Eki Görüntüle 960203
Eki Görüntüle 960205
Bunlar hayal olsada çok seviyorum.
Eki Görüntüle 960245
Bu işte arabanın hasıdır bana göre 😍. Allah görmeyi nasip etsin.
Ortadaki resimdeki sağdaki araç ya Japonic'in arabasi ya da bi benzeri. Çünkü İntercooler'ı o araçla aynı. 2 yıl ehliyeti gitti adamın sırf 30 la gidilecek yerde 40 ile gittiği için. Kendisine sabır diliyorum. Şu anda bisiklet kullanıyor işlerini halletmek için.

Ortadaki resimdeki sağdaki araç ya Japonic'in arabasi ya da bi benzeri. Çünkü İntercooler'ı o araçla aynı. 2 yıl ehliyeti gitti adamın sırf 30 la gidilecek yerde 40 ile gittiği için. Kendisine sabır diliyorum. Şu anda bisiklet kullanıyor işlerini halletmek için.
Aynen. Elimde fotoğraflar olduğu için direk gönderdim.
Haklısın. Bir de Japonya da Japonya diyorlar. Araba, teknoloji her şey değil maalesef...

GTR R34 Z Tune Twin Turbo olacak birde forged piston, kol yatak olursa 600 beygirin keyfi ayrı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı