En Sevdiğiniz Cips Markası Hangisi?

En sevdiğiniz cips hangisi?

• Oy verenlerin toplamı
    139
Her ne kadar 4-5 senedir cola, cips olayını tamamen bırakmış olsam da, en çok Patos Baharatlı'yı severdim. Sonra Lays Fırından veya normal Mevsim Yeşillikli olana bayılırdım. Ve eğer sosunu tam olarak vermişlerdiyse Cipso Ketçaplı'ya hasta olurdum be... :melek:

Aslında şimdi canım çekmedi de değil. :açım:

Ama artık o kadar çok tiksiniyorum ki cipslerden. Senelerdir onlarca paket cipsi gereksiz şekilde tükettim. Hiçbir faydası olmadığı gibi, zararları oldu sağolsun. Yine akranlarıma göre erken de bıraktım sayılır. O yönden çok huzurlu ve mutluyum... :)

Ben 2 yıldır doğru düzgün cips yemiyorum. Ayda yılda bir yerim, spor yaptığım için bıraktım. Ama konuyu görünce şöyle canım Lays' in cipslerini istedi. Onun dışında pek fazla cips ayırt etmem ama Lays bir başkadır.(y)

Eskiden Doritos'un sade ve paketin'den yoğurt için sos çıkan ürünü vardı, o çok güzeldi. O küçükken favorimdi. Şimdi çok fazla cips tüketmiyorum. Ama alırsam Doritos Peynirli ve Ruffles Ketçaplı alıyorum. Pringles'ın istediğim ürünlerini pek bulamıyorum. Yurt dışın'da çok çeşiti var.

Yıllardır yiyorum. Piyasadaki tüm cipsleri neredeyse tattım.

Bana göre en iyi cipsler bunlar:
Screenshot_2018-04-12-11-37-26-1.png

Screenshot_2018-04-12-11-39-33-1.png

Lay's güzel iş yapıyor ama Pringles F/P cipsi değil. Lay's Fırından F/P ürünü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı