En Sevdiğiniz Dizi(ler)

Televizyon dizilerinin sevilmemesinin sebebi ne çok merak ediyorum. Ha güzeller demiyorum. ama Netflixten farkını merak ediyorum. Netflix hiç izlemedim. Nasıl farklar var.

(Rezil aşk dizilerini saymıyorum)
Daha kaliteli aksiyon sahneleri , daha iyi yönetmenlikler , tutan tekniğin suyunu çıkarmak yerine yeni şeyler denenmesi . ( Tüm diziler için geçerli değil )

Daha kaliteli aksiyon sahneleri , daha iyi yönetmenlikler , tutan tekniğin suyunu çıkarmak yerine yeni şeyler denenmesi . ( Tüm diziler için geçerli değil )
Televizyon dizilerinin sevilmemesinin sebebi ne çok merak ediyorum. Ha güzeller demiyorum. ama Netflixten farkını merak ediyorum. Netflix hiç izlemedim. Nasıl farklar var.

(Rezil aşk dizilerini saymıyorum)
Örnek : Stranger Things bence SFX , oyunculuk ve yönetmenlik açısından şah eserdir .

İşte ben de onu diyorum. Rezil aşk dizileri çok olduğundan dolayı bıraktım. Netflix'i de mülteci kampı gibi 5 kişi kullanıyoruz :D. En düşük paketi kullanıyoruz. Onun için bana daha avantajlı geliyor. Netflix izliyorum demek yabancı dizi izliyorum demek değil. Oradaki Türk yapımları da izliyorum fakat televizyonda çoğu dizi aşk dizisi. İşte zengin, şirket sahibi adam ve aşık olduğu orta geçimli kendi halinde bir kız :D.

Sizin beğenmediğiniz diziler bunlar mı?
Ben topluca bu dizileri sevmiyorsunuz diye biliyordum.

Sizin beğenmediğiniz diziler bunlar mı?
Ben topluca bu dizileri sevmiyorsunuz diye biliyordum.

Yanlış anladınız veya ben yanlış anlattım.

İşte zengin, şirket sahibi adam ve aşık olduğu orta geçimli kendi halinde bir kız :D.

Bu kısmı sevmiyorum. Yani klasik iğrenç aşk dizisi seneryoları. Bu seneryolar yüzünden bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı