En sevdiğiniz dizi

Suits. Tam bir idol bu herif :D
1583684566813.png

Diğer karakterler de harika tabii.

Dizi : Breaking Bad
1583684917174.png

Walter White sıradan bir kimya öğretmeni olup hayatını zar zor geçindiren ama hayatından gayet mutlu bir abimizdir. Adam bir gün oto yıkamada çalışırken 'tak' diye yere yığılır ve hastane'de kanser hastası olduğunu öğrenir. Sonra aklına 'lan ben zaten hakkı rahmetime kavuşacam gitmeden parayı kırmam lazım diyip' Okulda ki malzemeler ile*(xD) uyuşturucu işine girişiyor.

Bence :
-Dizi ilk başta izleyen için baya bir sıkıcı gelebilir.
-Çekim teknilerini çok iyi bulsamda görüntü kalitesi eski gelebilir.
-KARAKTER GELİŞİMİ ÇOK İYİ
-Hikaye akışı üste'de belirttiğim gibi ilk başlarda sıkıcı gelebilir ama sonradan olaylar çok iyi bir hale geliyor.

Puanım : 9/10

Ayrıca:
-Breaking bad El Camino(Breaking bad devam filmi)
-Better Call Saul(Breaking Bad'de ki Saul'un buraya kadar nasıl geldiğini anlatıyor)(hala devam ediyor)

Son düzenleme:
Naruto en sevdiğim çizgi dizidir. Evet, animeler çizgi dizidir.

Netflix vb. yabancı dizileri çok izlemeyi denedim. Ama bizim Türk dizilerine göre çekim kalitesi olarak iyiler ve bence çoğu belirli bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor. Ben biraz gerçek hayattan kaçmak istiyorum. Fantastik evrenleri, güncel diziler hiç iyi yansıtamıyor. Hatta fantastik dizi sayısı iki elin parmağını geçmeyecek kadar az. Anime dünyasındaki güzel serilere alışınca, hiç dizi izleyesim gelmiyor. Naruto çok daha iyi animelerin olduğunu biliyorum ama Naruto'nun insanı bağlayan dünyasını hiçbir anime de yaşamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak Film ve dizi izlemeyi pek sevdiğim söylenemez. Ara sıra 12-24 bölümlük animeler izliyorum. Büyük seriler biterse, belki bir ara planlayıp izlediğim oluyor. Halen Naruto müziklerine denk gelince, sevdiğim bölümleri açıp izliyorum. Hiç anime izlememiş ve ön yargısı olanlara ise şans vermelerini tavsiye ederim. Belirttiğiniz dizilerin hikayelerine benzer, çok iyi kalite de animeler var. Japonlar bu konuda inanılmaz seviyedeler diyebilirim. Film ve dizilerine ise hiç bulaşmadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı