En sevdiğiniz Elden Ring Boss'u hangisi?

Enahaine

Decipat
Makaleler
1
En çok sevdiğiniz boss savaşı hangisi? Benim radagon elden Beast yerine radagonun 2. fazı olmasını çok daha fazla isterdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maliketh'in 1.fazının hiç olmamasını ve tüm savaşın sadece 2.fazdan ibaret olmasını çok isterdim. Maliketh benim için bu haliyle bile oyundaki en iyi savaşlardan biri bir de dediğim gibi olsaydı en sevdiğim bosslar listesine bile girebilirdi.

Bunun dışında Dragonlord Placidusax on numara bir savaş, hele bir de nuke saldırısı var ki... off. Benim bir oyunda gördüğüm en iyi düşman saldırısıdır Placidusax'in nuke saldırısı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Henüz oyuna yeni başladığım için ilk kestiğim boss tree Sentinel'i yere devirince onca deneme ve adrenalinden sonra başarı hissi çok iyiydi. Sırada margit var.

Ulcerated Tree Spirit oyuna ilk başladığım zaman kesmeye çalıştığım boss. Grind yapıp gelmem gerekirken direkt başlangıçta girmiştim boss a. Çok uğraşmıştım ama çok da zevk almıştım. Onun o akrobatik hareketleri hala aklımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı