En Sevdiğiniz Eski Oyunlar

Counter Strike

Mafia 1, 2

Gta serisi beşinci oyununa kadar.

NFS Underground serisi.

PES 2011 oyununa kadar.

Fifa 2014 oyununa kadar. Ondan sonra oyun bambaşka oldu kale, grafik, gerçekçilik, simülasyon.

@Dennise Fifa Street :) Onun da bütün serisini oynadım seviyorum hala.

Assasin's Creed Brother Hood, 1, 2, 3

Battlefield 1, 2, 3

Metin 2

Half Life, Half Life 2

Santa Claus in Trouble
3770207019_6eeebd10c1 (1).jpg

Counter Strike

@Dennise Fifa Street :) Onun da bütün serisini oynadım seviyorum hala.

Evet dogrudur. Vicik vicik tabana surtulen ayak sesleri ve hakemin heyecan yaratmak icin bahane aramasi kalmis aklimda :) `Helloo ay em com mopsin welcome to the bilmemne` diye basliyordu : )))

Fifa 99 ve Outlaws klavyemi paylasarak oynadigim oyunlardi. Yas 12-13 hem yon vermek hep pas ve sut cekmek cok komplex geldigi icin dogru zamanda sutu ceksin diye bir kuzenim W A S D yi fare yakalayacak kedi gibi kollarken ben de yon verip hizli kosmaya calisirdim. Ilk sansa bala attigimiz golde Uefa kupasini kazanmis gibi sevinmistik :D

Outlaws oyununda da kuzenim kursun doldurucuydu :p Allahim ya. Mousetan bihaberiz tabi enter ates R kursun doldurma ...

Istemeden mouse u durtmusuz bi keresinde nisangah bulutlari gostemeye basladi hemen oyunu kuran buyuk kuzeni aradik oyun bozuldu diye. Ulasamayinca PC ye restart atarak cozmustuk : ))))

Son düzenleme:
Evet dogrudur. Vicik vicik tabana surtulen ayak sesleri ve hakemin heyecan yaratmak icin bahane aramasi kalmis aklimda :) `Helloo ay em com mopsin welcome to the bilmemne` diye basliyordu : )))

Fifa 99 ve Outlaws klavyemi paylasarak oynadigim oyunlardi. Yas 12-13 hem yon vermek hep pas ve sut cekmek cok komplex geldigi icin dogru zamanda sutu ceksin diye bir kuzenim W A S D yi fare yakalayacak kedi gibi kollarken ben de yon verip hizli kosmaya calisirdim. Ilk sansa bala attigimiz golde Uefa kupasini kazanmis gibi sevinmistik :D

Outlaws oyununda da kuzenim kursun doldurucuydu :p Allahim ya. Mousetan bihaberiz tabi enter ates R kursun doldurma ...

Istemeden mouse u durtmusuz bi keresinde nisangah bulutlari gostemeye basladi hemen oyunu kuran buyuk kuzeni aradik oyun bozuldu diye. Ulasamayinca PC ye restart atarak cozmustuk : ))))
:D İyiymiş.

Age of Empires II babam hep en zor seviyede oynardı bakakalırdım. Ben kolaya kaçıp kolay seviyede oynuyorum hâlâ zevk veriyor.

Çocukluğumda az Aladdin oynamadım. DOS tabanlı dehşet bir oyundu bana göre.

Strateji Defans diye bir flash oyun da vardı onu da çok severdim.

Blood
blood_12.jpg

Hexen
hexen_1168301_m.jpg

Heretic 2
heretic-ii_4.jpg

Ve benim için dünya üzerinde insanoğlunun elinden çıkmış gelmiş geçmiş en iyi oyun

Metal Gear Solid
metal gar.jpg

crash-bandicoot-crash-i51501.jpg

En sevdiğim macera oyunuydu. Müzikleri ve bölümleri bir o kadar efsaneydi...
18-wheels-of-steel-haulin.jpg

En sevdiğim oyunlardan biri de budur. Akşam yemeğine kadar sürerdim sarı amerikan tırımla.... Ha buglarıda ayrı efsaneydi zaten atmosferine diyecek birşey yok... Müziğini duyunca tüylerim diken diken olur...
256px-GTASanAndreas.jpg

Oyunların oyunu efsanelerin efsanesi bir kez bile oynamayanın oyuncu olarak kabul edilmediği harika oyun ve başyapıt.. Soundtrack, hikaye, açık dünya, gizemler, atletli CJ ve daha fazlası... en sevdiğim oyundur kendisi.

Geri
Yukarı