En sevdiğiniz forum üyeleri

Kedi konularında o kadar konuştuk, lol de mesaj yazdığım kişinin sen olduğunu yeni fark ettim biliyor musun. Yoksa daha önceden yapışırdım yakana. Bir tane Plat 4 hesap var onu diaya kasalım sen müsait olunca. Tek denedim olmuyor, yaşlandım sanırım😭😭
😁 Kasarız ya 2 kişi olunca elmasa çıkmak zor olmuyor. 2 3 haftadır oynamıyorum meta tamamen değişmiş. ADC metası diyorlar. ADC main olarak çok mutluyum.

😁 Kasarız ya 2 kişi olunca elmasa çıkmak zor olmuyor. 2-3 haftadır oynamıyorum meta tamamen değişmiş. ADC metası diyorlar. ADC main olarak çok mutluyum.

Ben de evlendikten sonra 2 yıl ara vermiştim 3 hafta falan oldu başlayalı ama gerçekten Duo şart. Ben orman mainim sen botu kazandırsan zaten seri winleriz.

Şimdi baktım da YKS'ye çok varmış 😂

Takım kaybetmek istemediği sürece rahat win alırız. Normalde 18 19 gün çok ama bana göre az kaldı denilebilir 😁
O halde ben senden haber bekliyorum, bakma zaten full gün oynama şansımız yok. Gündüz işte olduğum için akşamları 7 den sonra 3-4 oyunluk vaktim var. Bir de pazar günleri boşum. Bu saat aralıklarında müsait olursan yazarsın bana takılırız.

Geri
Yukarı