En sevdiğiniz işletim sistemi nedir?

En sevdiğiniz işletim sistemi nedir?

• Windows 11

Oy: 8 13,3%
  • Windows 10

Oy: 16 26,7%
  • Windows 8/8.1

Oy: 7 11,7%
  • Windows 7

Oy: 14 23,3%
  • Windows Vista

Oy: 1 1,7%
  • Windows XP

Oy: 3 5,0%
  • MacOS

Oy: 4 6,7%
  • Linux

Oy: 7 11,7%

• Oy verenlerin toplamı
    60
Küçüklüğümde kullandığım ve temasını aşırı sevdiğim Windows 2000, tabii en son 2009-2011 de kullandım.

Aralarından Windows 7 fakat Windows 2000'e karşı ayrı bir sempatim var.

Ben: Abi çökmüşsün yine.
Windows 2000/me: bir sor; neden?
Ben: Neden abi?
Windows200/me: ne neden?
Eskiden internet kafeler ucuzdu sınırsız açtırıyordum akşama kadar oynuyorum ah ne güzel günlerdi.

Sınırsız zamanında 3-5 lira arası değişiyordu.

@Physic Babamın arkadaşına aitti ama gene hak geçmesin diye para verirdim bazen kendisi açardı. İçerisi yani arka tarafsa kasa temizlerler montaj yaparlardı.

Babam biraz Bilgisayar işlerinde bilgili sagılır. Foxconn bir anakartın Chipset soğutmasını sökmesini tarif etmiştim söktü mesela. Eski bilgileri var ama gene iyidir kendisi.

XP adamdır ama 7'yi de şimdi küçümsememek gerekir o yüzden 7

Hocam ben Windows 7'ye geçmek bile istiyorum Google desteğinin bitmesine son bir yıl ☹️ hocam bir de Windows 8.1'i ücretsiz mi indirdiniz. USB hazıraldım bugün geçmek için ama Key'e yanlış dedi. ei.cfg diye dosya var onu atcam

Windows 7 hala kullanıyorum. Sistem hem nostalajik hisettiriyor hem de hafif ve stabil. Çoğu insan Windows 8.1'in hafif olduğunu söyler ama bence Windows 7 daha hafif. Onun haricinde zamanındaki mekanikler ve özellikler çok iyiydi. Windows 7'yi kullanacaklar eğer stabillik istiyorsa Windows 7 Home Basic 32 bit kullanmasını öneririm.

Benim sıralamam şöyle
1.windows 7 En sevdiğim işletim sistemi
2.macOS En sevdiğim ikinci işletim sistemi
3.windows 10 Windows 7 kadar iyi olmasada yinede iyi
4.windows vista idare eder
5.pardus bana göre çöp

Peki ya sizin sıralamamız nasıl?
Not:bu benim düşüncemdir her düşünceye saygı duyuyorum kavga çıkarmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı