En sevdiğiniz kitap hangisi?

Pek rastlanan bir tarz değil.Kısa kısa birbirinden bağımsız görünen temelinde hepsi birbirine bağlı olan hikayeler var.İnsanoğlu`nun Mars`a gidişi ve orayı Dünyalaştırması ana konu.Bayağı etkileyici bir sonu olan etkileyici bir kitaptı mutlaka öneririm.Harry Potter ve Percy Jackson serilerini ben de okudum onlar da güzel kitaplardır ama bu farklı.
Yazdıklarımı okumuş ve söylediğiniz kitaba farklı deyip daha güzel diyorsanız o zaman okunması lazım.:)

Bu kitabın adını ilk gördüğümde çok şaşırmıştım.:D Eminim dediğiniz kadar güzeldir ama henüz okumadım.
Bence mutlaka okuyun, seveceksiniz. Hele ki ben fazla kitap okuyan birisi değilim ve bir kitap kolay kolay dikkatimi çekmez. Spoiler vermeden konuyu anlatamamak da zor. Dedektifimizin arkadaşından bir arama geliyor ve akıl almaz olaylar...

Bu kitabı okuduktan sonra serisinin olduğunu öğrendim. 2. kitabı olan Gözleri Sımsıkı Kapat'ı aldım ve okudum. İlk kitap gibi harikaydı hatta daha iyiydi. Sonra serisinin diğer iki kitabını da aldım, yakında okuyacağım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bence mutlaka okuyun, seveceksiniz. Hele ki ben fazla kitap okuyan birisi değilim ve bir kitap kolay kolay dikkatimi çekmez. Spoiler vermeden konuyu anlatamamak da zor. Dedektifimizin arkadaşından bir arama geliyor ve akıl almaz olaylar...

Bu kitabı okuduktan sonra serisinin olduğunu öğrendim. 2. kitabı olan Gözleri Sımsıkı Kapat'ı aldım ve okudum. İlk kitap gibi harikaydı hatta daha iyiydi. Sonra serisinin diğer iki kitabını da aldım, yakında okuyacağım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Wow! Ne kadar çok istemiştim serisi olmasını ve bu bilgi beni benden aldı. Çok sağol!!!

Wow! Ne kadar çok istemiştim serisi olmasını ve bu bilgi beni benden aldı. Çok sağol!!!
Önemli değil [emoji16] Ama şunu belirtmeliyim ki diğer kitaplarda olaylar önceki kitaplara göre bağlantılı değil. Şöyle söyleyeyim yanlış hatırlamıyorsam ilk kitaptan dedektifin yaşadıklarının sonucunun devamı ikinci kitapta bahsedilmişti. Seri demişken yanlış anlaşılmasını istemediğimden açıklama gereği duydum. Diğer kitaplarının olduğunu öğrenip sizi sevindirmesi beni de sevindirdi. Görünüşe göre ilk kitabı baya beğenmiş olmalısınız ve diğer kitaplarını da kaçırmamalısınız!

Önemli değil [emoji16] Ama şunu belirtmeliyim ki diğer kitaplarda olaylar önceki kitaplara göre bağlantılı değil. Şöyle söyleyeyim yanlış hatırlamıyorsam ilk kitaptan dedektifin yaşadıklarının sonucunun devamı ikinci kitapta bahsedilmişti. Seri demişken yanlış anlaşılmasını istemediğimden açıklama gereği duydum. Diğer kitaplarının olduğunu öğrenip sizi sevindirmesi beni de sevindirdi. Görünüşe göre ilk kitabı baya beğenmiş olmalısınız ve diğer kitaplarını da kaçırmamalısınız!
:)

Şeytan ve Şair, tek kelimeyle mükemmel bir kitap fakat biraz İngiliz edebiyatından anlamanız gerekiyor. Sheakespeare'in aslında gerçek bir yazar olmadığı anlatılıyor kitapta. Okumanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı