En Sevdiğiniz Oyun Menü Müziği Hangisi?

Üstelik konu çalınca ne oluyor yani? Tazminat davası falan açılıyorsa konu sahibi gelsin açsın. Sen de primini alırsın.
Çaldınız diyen olmadı. Araştırmamışsınızdır diye düşündüm. İnsan gibi anlatmaya çalışıyorum, gelip burada saçma sapan kafanıza göre cevaplar veriyorsunuz. Daha fazla kabalaşmak istemiyorum. İnsan olmaktan da anlamıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şunu bir kere dinleyin, zaten kısa. Baştan sona 1 kere dinlemeden ölme bunu.

En sonda hangi oyun olduğu gösteriyor videoda 🙂

Oyunun içindeki giriş müziği ise bu

Ne demek laf sokma makinesi? Burada insan gibi bir şey anlatmaya çalışıyorum. Gelip saçma sapan cevaplar veriyorsunuz. İnsanlıktan da anlamıyorsunuz siz. Size kaba dille konuşmak lazım. İşte o zaman en azından insanları anlayabilirsiniz.
Sen bana "Aradınız mı? Bana pek öyle gelmedi. Hiç araştırmamışsınız sanki ;" diyorsun. Ben de sana "Aradım ama bulamadım seni gidi laf sokma makinesi." deyince bana "Size kaba dille konuşmak lazım. İşte o zaman en azından insanları anlayabilirsiniz." böyle diyorsun. Gel bana "Aradınız mı? Bana pek öyle gelmedi. Hiç araştırmamışsınız sanki ;" diye söyle. sonra ben sana karşı çıkayım, sen de bana "Size kaba dille konuşmak lazım. İşte o zaman en azından insanları anlayabilirsiniz." diyorsun ki galiba bana şiir yazmışsın.
Burada insan gibi bir şey anlatmaya çalışıyorum.
Hayır çalışmıyorsun bayağı bir laf sokmaya çalışıyorsun.
Çaldınız diyen olmadı.
Evet olmadı ama ima eden birisi oldu.

Hayır çalışmıyorsun bayağı bir laf sokmaya çalışıyorsun.
Haha. Benim yaptığım hareketi benden iyi mi biliyorsun? Müneccim falansın herhalde. Yapmadım öyle bir şey diyorum hala yaptın diyorsun. Ruh hastası mısın arkadaşım sen? Amacın ne?
Ruh hastası değilim ama senin alzheimer hastası olduğun belli. "Aradınız mı? Bana pek öyle gelmedi. Hiç araştırmamışsınız sanki ;" burada ne demek istediniz peki? "BANA PEK ÖYLE GELMEDİ." dediğiniz yer bak üstüne basarak söylüyorum.
"Araştırmadığınızı düşünüyorum." yani fikir belirttim. Fikrimi beğenmediğiniz halde beni terslediniz. O zaman ben sizin sevdiğiniz müziği beğenmedim diye "laf sokucu seni" mi diyeyim sana?

Son düzenleme:
Haha. Benim yaptığım hareketi benden iyi mi biliyorsun? Müneccim falansın herhalde. Yapmadım öyle bir şey diyorum hala yaptın diyorsun. Ruh hastası mısın arkadaşım sen? Amacın ne?

"Araştırmadığınızı düşünüyorum." yani fikir belirttim. Fikrimi beğenmediğiniz halde beni terslediniz. O zaman ben sizin sevdiğiniz müziği beğenmedim diye "laf sokucu seni" mi diyeyim sana?
"Aradınız mı? Bana pek öyle gelmedi. Hiç araştırmamışsınız sanki ;" cümleleri bildiğin konuyu çalmışsın demek oluyor. Üstüne de diğer konuların fotoğraflarını bana atıyorsun. Resmen "Konuyu çalmışsın, al bu da fotoğrafları." diyorsun. Attığın fotoğraflar da kanıt olsaymış. Farklı konuları benim açtığım konu ile bir tutuyorsun. Göçmen falan olmalısın daha kendi ana dilini bilmiyorsun.

Geri
Yukarı