En Sevdiğiniz Hitman Oyunu Hangisi?

Absolution ve 2 diyorum.

Hitman serisinin son 2 oyunu olan 2016: GOTY ve 2'ye bir türlü ısınamadım, Absolution'daki gibi sürükleyici ve doyurucu bir senaryosu yoktu, bir şeyler eksikti bu iki oyunda. Özellikle de Agent 47'nin modellemesinin açık bir şekilde grafiksel downgrade yemiş olması en çok gözüme batan noktalardan biri.

Hitman serisinin son 2 oyunu olan 2016: GOTY ve 2'ye bir türlü ısınamadım, Absolution'daki gibi sürükleyici ve doyurucu bir senaryosu yoktu, bir şeyler eksikti bu iki oyunda. Özellikle de Agent 47'nin modellemesi açık bir şekilde grafiksel downgrade yemiş olması en çok gözüme batan noktalardan biri.
Onlar da güzel hocam hakkını yemeyelim 2000'lerden beri hiç tarzını değiştirmeyen nadir oyunlardan hikaye biraz geçmişe bağlanmış genç bir Diana ve genç bir 47 zorlama olması sıkıntılarından biri. Mekanikler oldukça hoş sezonları ayrı ayrı alma sistemi ile de başarısızlık yapmışlar.

Hitman serisinin son 2 oyunu olan 2016: GOTY ve 2'ye bir türlü ısınamadım, Absolution'daki gibi sürükleyici ve doyurucu bir senaryosu yoktu, bir şeyler eksikti bu iki oyunda. Özellikle de Agent 47'nin modellemesinin açık bir şekilde grafiksel downgrade yemiş olması en çok gözüme batan noktalardan biri.
Absolution da hikaye var ama Hitman oyunu değil aksiyon oyunu. Alternatif yollar yok, taktik kısıtlı, haritalar dar.

Hitman Blood Money PS2 sürümde final kısmında nasıl kalkacağız? Ben 2 analoğa da durmadan basarak kalkmıştım. Bunun bir yöntemi yok mu?
Hitman Blood Money PS2 sürümde final kısmında nasıl kalkacağız? Ben 2 analoğa da durmadan basarak kalkmıştım. Bunun bir yöntemi yok mu?
Tamam buldum. Bilmeyenler için sol analoğu saat yönünde döndürün.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı