En sevdiğiniz oyun nedir?

O sizin görüşünüz karışamam fakat ben Crysis'i pek beğenmemiştim. Yanlış anlaşılmasın ben ilk orijinal sürümü değil konsol sürümünün Remastered sürümünün PC portunu oynadım ki o portta pek beğenilmedi. Ama orijinal sürüm 60TL Remastered 20TL olunca Remastered daha cazip geliyor elbette insana. Remastered hakkında şöyle uzun bir yorumum da var.
1682022630375.png

O sizin görüşünüz karışamam fakat ben Crysis'i pek beğenmemiştim. Yanlış anlaşılmasın ben ilk orijinal sürümü değil konsol sürümünün Remastered sürümünün PC portunu oynadım ki o portta pek beğenilmedi. Ama orijinal sürüm 60TL Remastered 20TL olunca Remastered daha cazip geliyor elbette insana. Remastered hakkında şöyle uzun bir yorumum da var.Eki Görüntüle 1748489

Oyunların genelinin remastered sürümleri başarısız oluyorlar ama bu demek değil ki orijinal oyun kötüdür. Crysis 1 çıktığı dönem için ve sonrası için pek çok konuda öncülük etmiş bir oyundur. Devam oyunları gelmeye devam ettikçe kalite sürekli düştü ama ilk oyunun yeri hala çok değerli bu seri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı