En sevdiğiniz oyun nedir?

İlkel mağara adamı diyebilirsiniz ama AAA oyunlara harcanan zamanı emeği bir noktada boş bulduğum için daha indie yapımlara gönlüm kayıyor.
Bu yüzden 'To The Moon' diyorum.
Mağara adamı değil aksine sizin gibi oyuncuları öpüp başımıza koymak lazım sayenizde biz oyun yapımcıları oyun yapmaya daha istekli oluyoruz :)

Hatsune Miku: Project DIVA Mega Mix+
Untitled.png

O sizin görüşünüz karışamam fakat ben Crysis'i pek beğenmemiştim. Yanlış anlaşılmasın ben ilk orijinal sürümü değil konsol sürümünün Remastered sürümünün PC portunu oynadım ki o portta pek beğenilmedi. Ama orijinal sürüm 60TL Remastered 20TL olunca Remastered daha cazip geliyor elbette insana. Remastered hakkında şöyle uzun bir yorumum da var.Eki Görüntüle 1748489
İlginç, oyunu o kadar oynadım ama hiç bug görmedim, yapay zeka biraz seviye atlamış ve bazı küçük detayları kaldırmışlar ama yeni eklenen teknolojiler ile grafik daha güzel olmuş yine de orijinali daha çok seviyorum. Orijinal olan EA'e bağlı olduğu için fiyatı fazla, bir nevi EA'den bağımsızlığını ilan etmek için çıkarılmış bir yenileme oldu. Orijinal olanı oynamanızı tavsiye ederim. Bakalım 4. oyun nasıl olacak.

Geri
Yukarı