En sevdiğiniz sözleri yazın

1. "Yurtta sulh, cihanda sulh."
  2. "Türk milleti ahlakça yüksek karakterli, akıl ve zeka bakımından kuvvetli, cesur ve kararlıdır."
  3. "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
  4. "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir."
  5. "Türk milletinin karakterine en uygun olanı, Türk milletinin tabiatına en uygun olanı, Türk milletinin tarihine en uygun olanı budur."
  6. "Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız, bu yeterlidir."
  7. "Hiçbir şey için, insan için yapmadıkça, insanın en kutsal ve en değerli varlığı, zaman, boşa geçmiş demektir."
  8. "Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir."
  9. "Büyük Türk milleti!... Göğsünde bütün insanlık için yanan ateşi görmedin mi?"
  10. "Benim iki büyük eserim vardır: Biri Türkiye Cumhuriyeti, öteki Türk milleti."

En sevdiğiniz sözleri yazın.
Ben başlayayım:
Gülmeyi tekrar öğretemezsin.
Darbeyi çok kez yiyen insana.
~No. 1~

Kendinize iyi bakın, ya da bakmayın bu kimsenin umurunda değil, bunu da unutmayın.
~No. 1~
Varlığım sonrasızlıkltan...
-Özdemir Asaf

En sevdiğiniz sözleri yazın.
Ben başlayayım:
Gülmeyi tekrar öğretemezsin.
Darbeyi çok kez yiyen insana.
~No. 1~

Kendinize iyi bakın, ya da bakmayın bu kimsenin umurunda değil, bunu da unutmayın.
~No. 1~
"İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir, çünkü insan imkansızın ötesine de geçebilir" .

Geri
Yukarı