En sevdiğiniz Spider-Man dizisi ve film serisi hangisi ve neden?

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Dizi olarak en çok spectacular Spider-Man'i seviyorum yeni dizilerde olmayan Spider-Man'in en önemli noktası olan Spider-Man olmanın Peter'ın hayatına olan etkisi çok güzel işlenmiş internette çok sevilen Ultimate Spider-Man'de Peter Parker'ın hayatına hiç değinilmiyor ama spectacular zamanın %50'sini peter %50'sini Spider-Man'e ayırıyor dizide karakter gelişimi çok güzel işleniyor sorumluluk duygusu çok güzel işleniyor.
Film olarak bakarsak raimi üçlemesi ile tasm arasında kaldım. Raimi harika müzikleri ile mükemmel bir Spider-Man sunarken tasm ise en gerçekçi Spider-Man'i sunuyor yaşıtları gibi dünyaya sınırlı devamlı karar değiştiren amacını intikamdan kahramanlığa çeviren güzel bir karakter gelişimi olan bir seri karşımıza çıkıyor bu yüzden tasm ve raimi üçlemesi benim gözümde eşit diyebilirim.
Gelelim Home serisine 2 film boyuncu sorumluluk alamayan saf tek işi bir milyardere fanboyluk yapan bir çocuğu izliyoruz ayrıca bu seride Spider-Man'in düşmanı yok onlar Iron Man'in düşmanı Vulture'a bakıyorsun Iron Man bana şunu yaptı Mysterio'ya bakıyorsun Iron Man bana şunu yaptı Spider-Man olaylara sonradan dahil oluyor far from Home filminde Iron Man'in yokluğunu derinden hisseder sevdiklerini korumak için ciddileşir diye bekliyordum ama filmin başında Iron Man'i özlüyorum diyor ağlıyor sonra şaklabanlıklar şakalar ciddiyet yok no way Home filminde kimliği ortaya çıkınca kötüler ona ve sevdiklerine saldırır işler karışır diye bekliyordum yine bir şey olmuyor büyü sırasında gevezelik yapmasa hiçbir düşmanı olmayacak en son may hala ölünce adam öldü öncekiler karakter gelişimini bir bilemedin iki filmde tamamladı tom holland 5 filmde tamamladı.
Sizin düşünceleriniz ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
Film olarak Sam Raimi filmleri benim için daha özel. Sadece süper kahraman filmi olarak değil de normal değerlendirmede bile çok iyi filmler. Ayrıca Türkiye'de çoğu insanın ilk izlediği süper kahraman filmlerinden.

Benim en sevdiğim Spider-Man Tom Holland, role onu daha uygun görüyorum ama Spider-Man’i yaşatan kişi ise Tobey Maguire’dır.

Geri
Yukarı