En Sevdiğiniz Spor Arabalar

Öncelikle, Mercedes-Benz: S-Serisi -W221 ve W222 tercihimdir (W223'e daha pek alışamadım.). Sekizsilindir videosundaki süperşarjlı W220 S55 AMG Kompresssor olursa o başka. Listeye onu da eklerim-
Eki Görüntüle 706261

E-serisi -W211'den W213'e kadar hepsi -onda da W214'e pek alışamadım-Eki Görüntüle 706263
G-Wagon -2009 sonrası-Eki Görüntüle 706264
A-Serisi -W176 ve W177-
CLA 45 AMG

Eki Görüntüle 706265

Audi: RS3, RS5, RS6 ve özellikle de RS7(2010 ve sonrası.). -S8+'ın yeri ayrı tabii-Eki Görüntüle 706266

BMW: 5 Serisi -özellikle E60 ve G30/F90-
4 Serisi -F80, sıralı 6 silindir "Deli bozuk."-
7 Serisi -sadece 740d/i ve M760Li, hani Ali Can abinin kullandığı-

Porsche: Cayenne ve Panamera -hepsi-

Golf R ve Cupra

Ford: Mustang GT -5.0 atmosferik ve en çok da süperşarjlı-Eki Görüntüle 706267
Focus RS -350 beygirlik "fırrrr" diye fırlayan, manuel ve dört çekerli deli-Eki Görüntüle 706268
Fiesta RX43 -Ken Block tarzı-

Dodge: Charger, Challenger ve Durango

Chevrolet: Camaro ZL1 ve Corvette

Hyundai: i30N

Kia: Stinger -tek eksiği ise yol tutuşu; pek iyi değil, önden çekişli bütün VAG grubuna eşdeğer bir yol tutuşu var-

Honda: Civic Type-R ve NSX

Mazda: RX-7, RX-8 ve MX-5

Mitsubishi: Lancer -EVO 8 ve üstü-

Nissan: Skyline GTR -R34, R35 ve R36-

Subaru: İmpreza

Toyota: Tabii ki de Supra -son model hariç, çünkü o bir BMW Z4-

Volvo: S60 PolestarEki Görüntüle 706269

Ayrıca bir arkadaş Jaguar'cı bulamamış. Şöyle söyleyeyim; Özellikle XF ve X Pace tercihim.Eki Görüntüle 706273

Aston Martin: Vanquish

Ferrari: F430, F12 Berlinetta, LaFerrari, 458 İtalia, 488 Pista ve Enzo.Eki Görüntüle 706271

Alfa Romeo: Giulia ve Stelvio -otomobil camiasının "alfa"ları-Eki Görüntüle 706270

Lamborghini: Hurcan ve Aventador -belki de urus-
Siz baya hastasınız galiba arabalara. Bende hastası sayılırım arabaların ama listedeki bazı araçları daha yeni duydum. Bu arada Rahmetli Ali abinin kullandığı F02 2009 760Lİ idi M paketlisini kullanamadı maalesef nasip olmadı. :(

Siz baya hastasınız galiba arabalara. Bende hastası sayılırım arabaların ama listedeki bazı araçları daha yeni duydum. Bu arada Rahmetli Ali abinin kullandığı F02 2009 760Lİ idi M paketlisini kullanamadı maalesef nasip olmadı. :(
Olsun, en azından herhangi bir 760'a binmiyordu, o da onun "gopuh uçurtma"sıydı...

Nedensizce aklıma birden atom karınca geldi.

Ha bir de Pozantı'dan Tekir rampasını inerken... Kırmızı bir DAF ile iniyordu o rampayı. Hani havuçlu sigaralı o video. Gerçi şu an konumuz otomobil ama...

Hani böyle bi' anlık geçmişe gidip gelirsiniz ya, bende de öyle bir şey oldu. Eskilere gidince biraz da olsa duygulanmadım değil.

Mutlu mutlu evde oturuyordum, şimdi de sıcak bastı. Neyse...

Olsun, en azından herhangi bir 760'a binmiyordu, o da onun "gopuh uçurtma"sıydı...

Nedensizce aklıma birden atom karınca geldi.

Ha bir de Pozantı'dan Tekir rampasını inerken... Kırmızı bir DAF ile iniyordu o rampayı. Hani havuçlu sigaralı o video. Gerçi şu an konumuz otomobil ama...

Hani böyle bi' anlık geçmişe gidip gelirsiniz ya, bende de öyle bir şey oldu. Eskilere gidince biraz da olsa duygulanmadım değil.

Mutlu mutlu evde oturuyordum, şimdi de sıcak bastı. Neyse...
Huzurunuzu bozmamışımdır umarım. :( Atom karıncanın akıbeti nasıl bilmiyorum. Büyük ihtimalle hurdaya verdiler o aracı ayakta tutan Ali abiydi zaten. 2014'den beri takip ediyordum kendisini bazen karşıma çıkıyor izliyorum ama eskisi gibi mutlu olamıyorum.

1603376488590.png

1603376574518.png

1603376737213.png

Bu arabalar 13 yaşıma kadar hayalim oldu ve olmaya da devam edecek.

Huzurunuzu bozmamışımdır umarım. :( Atom karıncanın akıbeti nasıl bilmiyorum. Büyük ihtimalle hurdaya verdiler o aracı ayakta tutan Ali abiydi zaten. 2014'den beri takip ediyordum kendisini bazen karşıma çıkıyor izliyorum ama eskisi gibi mutlu olamıyorum.
Keşke ölmeseydi be. O günleri özlüyorum. ''Gopuh Uçurtma'' ve direksiyonunda Ali abimiz. Öldüğünü Serdar abi söylemişti sanırım. Facebook'ta yayınlanmıştı. Hatta ölmeden önce İstanbul'da OTOPARK.com ile buluşma gerçekleştirmişti. Videosu bile var. Hem de bayağı kişi vardı orada. Seni unutmayacağız be reis. 7 serisi denince akla sen geleceksin.
Bir de E60 M5'i de unutmayalım. İlk,tek ve son V10 motorlu M5 ve Son Atmosferik M5. iki modu vardır. Hangi tuş olduğunu hatırlamıyorum ama normalde o tuşa basmadığınızda araç 507 HP değil 400 HP dir. O tuşa bastığınızda 507 HP güce çıkıyor. yani 2 modu var. SMG 3 şanzımana sahip ve 7 ileri yarı otomatik olmasına rağmen günümüzde hala iyi bir araçtır. Türkiye'de 1 adet İndianapolis Red renginde Bir E60 M5 vardı. Herkesin bildiği o bordo m5. Aslında araç bordo değil. Kırmızı. Bir zamanlar bildiğimiz bir abimizin elindeydi sonra o araca ne oldu acaba.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı